Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування пивного алкоголізму в Україні

лікування пивного алкоголізмуБагато обивателів переконані, що пивного алкоголізму не існує. Оскільки цей напій відноситься до слабоалкогольних і, отже, не може завдати ніякої шкоди організму. Але вчені медики, які досліджують проблеми алкоголізму, давно вже довели зворотне.

По-перше, зміст алкоголю в деяких сортах пива досягає сьогодні 14%, що відповідає вмісту спирту вин. А одна пляшка світлого пива по алкогольному впливу еквівалентна 50-60 грамам горілки. Таким чином, 4 пляшки пива замінюють половину пляшки горілки.

По-друге, пиво має суттєвий негативний вплив на людський організм, і, в першу чергу, на серце. Адже не випадково в медицині є термін «пивне серце», яке проявляється в розширенні його порожнин, потовщення серцевих стінок і, головне, в некрозі серцевого м’яза. Настільки ж згубно впливає пиво і на мозок, і на печінку, і на гормональну систему, на шлунок і стравохід, і на багато інших органів.

І точно так само, як і інші алкогольні напої, викликає звикання і залежність.

Тому можна з упевненістю стверджувати, що пивний алкоголізм існує і становить реальну загрозу здоров’ю та життю любителю цього напою. Лікування алкогольної залежності слід починати якомога раніше і проводити під безпосереднім контролем фахівців, тим більше існує багато способів лікування алкоголізму.

Як позбутися від пивного алкоголізму

Лікування пивного алкоголізму, як і будь-якого іншого, слід починати з очищення організму від токсинів. Але в даному випадку цей етап може бути більш тривалим за часом. Це обумовлено тим, що в пиві міститься набагато більше отруйних сполук, ніж в інших алкогольних напоях. За своїм шкоді пиво може зрівнятися тільки з самогоном: в процесі спиртового бродіння і в тому, і в іншому напої в повному обсязі зберігаються побічні продукти бродіння – метанол, альдегіди, ефіри і сивушні масла. У пиві вміст цих речовин набагато вище, ніж, наприклад, в горілці, виготовленої зі спирту вищої очистки. А їх концентрація в сотні разів перевищує допустимий рівень. Ось тому і небезпечний пивний алкоголізм, лікування якого необхідно починати з детоксикації організму.

Наступним етапом лікування стають медикаментозні засобижіночий пивний алкоголізм лікування і психотерапевтичні сеанси. Їх мета – викликати стійку неприязнь до алкоголю взагалі і нездоровий потяг до пива, зокрема. Психотерапія особливо необхідна жінкам, які потрапили в пивну залежність, так як у них порушується гормональний баланс, що дуже сильно позначається на психічному стані. До того ж у жінок при зловживанні алкоголем різко знижуються дітородні функції і материнський інстинкт. Тому, як тільки починає проявлятися пивний алкоголізм у жінок, лікування слід починати негайно

Заключним етапом в лікуванні пивного алкоголізму повинна стати реабілітація та соціалізація залежного. В даному випадку неважливо, чоловічий це чи жіночий пивний алкоголізм, лікування тільки в тому випадку стане повним і ефективним, якщо пацієнт навчиться жити без алкоголю, зможе повернутися в суспільство його повноправним членом. Саме такі завдання ставлять перед собою реабілітаційні центри для алкоголіків, в яких працюють не тільки лікарі-наркологи, а й досвідчені психологи, психотерапевти, педагоги і соціальні працівники. Вони допомагають пацієнтам почати нове, тверезе, життя і знайти в цьому житті своє місце. Не рідко залежні боятися звертатися в клініку, боячись розголосу, але у нас проводиться анонімне лікування алкоголізму.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!