Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Авторські методики лікування залежностей

На сьогоднішній день вживання різних психоактивних речовин молоддю і навіть дітьми, являє собою досить серйозну проблему нашого суспільства. Куріння, вживання алкоголю і наркотиків, що призводить до погіршення здоров’я практично кожного п’ятого жителя нашої країни, вже досягло критичної позначки. Наростання цієї тенденції в подальшому може призвести до незворотних наслідків.

Авторські методики лікування залежностей

На жаль, ефективність медичної допомоги наркозалежним в більшості випадків залишається досить низькою.

Схема поточної організації роботи з наркопотребителями чітко відображає підхід більшості наркологічних центрів через що величезна кількість наркозалежних (96%) просто рухається по колу. Завдяки наданій медичній допомозі, що припускає детоксикацію організму, залежні позбавляються виключно від «ломки» і повертаються в нарко-соціум. І лише у 2% залежних спостерігається стійка ремісія.

Стає очевидною неефективність такого підходу, що призводить тільки до зростання числа залежних і стрімкого зменшення числа тих, хто одужав.

Авторські методики лікування залежностей

Усвідомлюючи потребу вдосконалення даної схеми наркологічний центр «Реванш» використовує абсолютно новий підхід до процесу здійснення лікування наркозалежних, який відображений на схемі пропонованої організації роботи з наркоспоживачами.

Нова вдосконалена програма має на увазі зміна способу життя залежного, оточення і місця його проживання на досить тривалий період, який може тривати близько 1-го року.

Завдяки цьому підходу повернення колишніх наркоспоживачів в суспільство, що має на увазі їх ресоціалізацію, більш ефективно, а число рецидивів значно зменшилася і продовжує падати. Період реабілітації наркозалежних, крім ізолювання від агресивного і звичного для нього соціуму, має на увазі включення пацієнта в колективний трудовий процес і спостереження за ним кваліфікованими фахівцями центру.

Нерідко виникає питання: чи можливо проходження реабілітації з примусу? Відповідь фахівців наркологічного центру очевидна – ні. Так як відсутність мотивації у залежного значно зменшує ефективність лікування, а значить, зростає ймовірність повернення до звичного способу життя навіть після повного курсу реабілітації.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!