Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування залежності від мефедрону (солі)

Кожен вид наркотичної речовини у наркоманів і постачальників має певну назву. Це можна порівняти зі своєрідною кодуванням. Мефедрон сьогодні продають під виглядом солі для ванн. Такий синтетичний наркотик доступний і дуже небезпечний. Ця речовина без запаху, смаку і кольору. Вона має вигляд кристалів.

Лікування сольової залежності

Як застосовують солі?

Щоб вжити солі, не знадобиться шприц або якесь спеціальне пристосування. Наркотик швидко розчиняється в будь-якому напої. Прийняти його просто, тому він такий популярний. Залежність розвивається швидко, непомітно. Таким хворим потрібне особливе лікування в стаціонарі.

При першому вживанні наркоман відчуває невимовне щастя, радість. Він відчуває прилив сил. Шанс бути спійманим практично дорівнює нулю, тому наркозалежний відчуває свою безкарність і вживає психоактивну речовину абсолютно вільно.

Шкода для здоров’я

Мефедрон дозволяє наркозалежному переживати чудові відчуття. Але це лише тимчасове задоволення, яке швидко проходить. При цьому організм наркомана страждає від одурманюючих речовин. Імунітет падає, з’являються дерматологічні хвороби. Наркозалежного починає мучити сильний свербіж шкіри. При цьому він вважає, що абсолютно здоровий, і не прагне почати лікування.

У таких хворих нерідко з’являються думки про суїцид, вони без причини починають відчувати гнів. Застиглий погляд, який нічого не виражає, свідчить про те, що людина вживає солі. Отже, близьким потрібно затурбуватися і відвести його до лікарів.

Лікування в стаціонарі

Синтетичні наркотики викликають сильну залежність. Справитися з нею самостійно не вийде. Приходьте в наркологічну клініку “Реванш”. Лікування буде проходити в повній ізоляції від колишніх друзів. Анонімність вам гарантують.

Реабілітація включає в себе детоксикацію , фізичне та інтелектуальне відновлення, а також підтримку психотерапевтів. При комплексному лікуванні сольвої залежності недугу вдається перемогти повністю. Після закінчення реабілітації колишньому наркоману рекомендується поміняти обстановку, забути про колишні приятелів, вирватися зі звичного середовища. Тоді старі звички більше не повернуться.

Фахівці наркоклініки надають допомогу і родичам наркоманів. Вони теж дуже страждають, бачачи, як їх близька людина поступово деградує. Завдяки лікарям їм вдається повернути душевний спокій.

Чому лікування від наркоманії , в тому числі від залежності від вживання наркотичної солі, в нашій клініці дає результат? Тому, що у нас працюють найкращі медичні фахівці та психологи, з багаторічним досвідом лікування залежностей!

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!