Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Медикаментозне лікування залежностей в Україні

В даний час є безліч залежностей, які потребують медикаментозного лікування. Це наркоманія, алкоголізм, ігроманія . Іноді таким чином лікують навіть трудоголіків . Головне, щоб реабілітацією займалися досвідчені фахівці. Тоді лікування вам гарантовано.

Чому виникає алкоголізм і наркоманія?

Як правило, залежноcті різного роду з’являються у певних людей. Наркоманами і алкоголіками часто стають особи, котрі виховуються в неповних сім’ях. Якщо людина була єдиною дитиною у батьків, вона теж може стати залежною. До допінгу вдаються і люди, яким мами і тата не приділяли достатньо уваги. В такому випадку вони часто відчувають себе самотніми, втраченими. Наркотики або спиртні напої дозволяють їм заповнити порожнечу.

Медикаментозне лікування

Якщо у людини були занадто владні батьки або, навпаки, вони їй все дозволяли, вона теж знаходиться в групі ризику. Алкоголіки, ігромани, наркомани не можуть самостійно впоратися зі своїми залежностями. Їм потрібна допомога професіоналів. Її вони можуть
отримати в нашій наркоклініці.

 

Особливості лікування

Деякі люди побоюються розголосу і прагнуть лікуватися в домашніх умовах. Це небажано, адже під час купірування ломки у хворого можуть початися ускладнення. Справитися з ними вдається лише в умовах стаціонару. Тому не варто піддавати здоров’я хворого величезному ризику.

У таких пацієнтів в тканинах і органах накопичується величезна кількість токсинів. Вони страждають від порушення роботи мозку, центральної нервової системи. Наркомани, алкоголіки поступово деградують, вони думають лише про чергову дозу. Їм нецікаві проблеми близьких родичів, вони часто кидають роботу.

В ході лікування лікарі проводять детоксикацію, відновлювальні процедури, хворим призначають сеанси психотерапії, потім здійснюють ресоціалізацію. Важливо не допустити рецидиву захворювання, адже людина, яка пройшла лікування, повернувшись додому, може випробувати спокусу знову спробувати спиртне або одурманюючий препарат. Допустити цього ні в якому разі не можна. Ми вам гарантуємо ефективність реабілітації. Лікування проводиться анонімно. Наші лікарі дуже досвідчені, у них є висока кваліфікація. Завдяки їм ваш родич позбудеться від залежності назавжди.

У клініці Реванш працюють досвідчені психологи і наркологи, тому лікування наркоманії, також як і лікування алкоголізму проходить за суворим і ефективним планом дій. Індивідуальний план одужання включає в себе медикаментозну частину, а також психологічну та соціальну покрокову реабілітацію.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!