Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наші нововведення в лікуванні залежностей

Залежність є важким психофізіологічних захворюванням, яке відбивається не тільки на здоров’я залежного, а й на його сімейному благополуччі, соціальному і трудовому положеннях, нерідко будучи причиною смерті.

На сьогоднішній день можна позбутися практично від будь-якого виду наркоманії, однак принципове значення в даному випадку має бажання пацієнта проходити лікування і термін його залежності.

Зверніться до фахівців, повірте в успіх!

Результативність лікування від залежностей з кожним роком збільшується. Завдяки появі перспективних розробок в даній області, надія на одужання з’являється навіть у безнадійних пацієнтів з багаторічною залежністю.

Ще не так давно можливості у фахівців були досить обмеженими, тепер в спеціалізованих наркологічних центрах активно застосовуються:

Пацієнту необхідно повірити в можливість одужання, звернутися до досвідчених лікарів і дотримуватися всіх їх рекомендацій. Серед величезної кількості сучасних методів лікування знайдеться саме той, що стане ефективним саме у Вашому конкретному випадку.

Нові програми лікування залежностей

У наркологічному центрі «Реванш» розроблені зовсім нові програми лікування, створені унікальні методики, а також використовуються комплексні методи при реабілітації.

Програма лікування – це ряд етапів, що включають фармакологію, психологію і фізіотерапію. Кожна з цих процедур успішно застосовується для лікування хворих на наркоманію по всьому світу. Консультація і складання програми лікування в клініці «Реванш» проводяться виключно індивідуально, так як враховуються наявні у пацієнта захворювання і порушення. Найбільш ефективною вважається програма лікування алкоголізму 12 кроків. Потім лікарем-наркологом призначається лікування, яке розбите на
етапи.

Етапи лікування залежностей

Перший етап включає очищення організму від присутніх в ньому наркотичних речовин і токсинів. Наші кращі фахівці-наркологи, використовуючи ефективні процедури, відновлюють захисні властивості організму хворого і усувають всі функціональні збої. Завдяки чому і досягається хороший початковий результат.

Нововведення в лікуванні залежностей

Другий етап – закріплення. Застосовується цілий комплекс фізіотерапевтичних процедур за спеціальними методиками. Застосування даних процедур направлено на зняття напруги, розумового і фізичного навантаження, а також нормалізації сну.

 

Заключний етап – це усунення тяги до вживання наркотичних засобів і психологічної залежності. Пацієнт проходить курс психотерапії та психоаналізу. У центрі реабілітації алкоголіків проводяться бесіди з психологом в індивідуальному порядку і групові тренінги.

Пройшовши повний курс лікування залежностей, пацієнт зможе повернутися до здорового життя. Завдяки реабілітаційній програмі в центрі «Реванш» можна не тільки одужати, а й почати тверезе життя, без прагнення до наркотиків.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!