Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Реабілітація алкоголіків в Україні

Реабілітаційний центр «Реванш» – це сукупність спеціалізованого лікування і тривалого періоду відновлення наркозалежних та алкозалежних. Наші фахівці, володіючи достатнім досвідом у цій галузі, прагнуть надати швидку допомогу всім хворим. Звернувшись до нас, Ви зможете отримати розуміння і висококваліфіковану допомогу наших лікарів.

Центр реабілітації алкоголіків – лікування тільки під наглядом фахівців!

Пияцтво є каменем спотикання досить великої кількості людей, а останнім часом все частіше зустрічається прояв побутового запійного алкоголізму серед молоді. Тому думка, що стають залежними від алкоголю тільки асоціальні люди, вже застаріло. Зараз пияцтво може стати проблемою навіть успішних і дуже молодих людей, воно може початися навіть до пристрасті до пива, а закінчиться лікуванням пивного алкоголізму.

Складність лікування такого захворювання як алкоголізм полягає в проведенні трьох основних етапів: перше виведення з запою, відновлювальна терапія і період реабілітації.

Особливо важливим є третій заключний етап – реабілітація. Після відновлення залежні змінюють уявлення про їх недугу, проте залишаються підвладними спокусі. Нерідко зірвавшись в такий момент, алкозалежний може почати пити набагато більше. Тому реабілітацією алкоголіків повинні займатися виключно фахівці.

Процедура реабілітації видужуючих алкозалежних

Реабілітація алгоголіковВідмінність нашого реабілітаційного центру  від звичної багатьом залежним наркологічної лікарні полягає в тому, що робота центру націлена на відновлення, соціалізацію та поступове повернення пацієнтів до нормального життя.

Крім того лікарі, які проводять відновний процес, прекрасно обізнані про можливі прояви, наслідки та тяжкості подібної залежності, так як пацієнти в центр потрапляють з досить серйозними проблемами здоров’я. Нерідко пацієнт крім психоневрологічного розладу має хвороби серця, нирок, ендокринної системи та печінки. Лікарі центру «Реванш» прекрасно інформовані про ці проблеми і знають як правильно і без шкоди для ослабленого організму пацієнта провести лікування хвороб. Нерідко в інших клініках займаються виключно самою залежністю, а ось супутні їй хвороби потім доводиться доліковувати в іншій установі.

Сама реабілітація алкоголіків повинна здійснюватися під наглядом нарколога та психоневролога. Крім того на даному етапі можна вдатися до кодування, адже період реабілітації більш сприятливий для проведення подібної процедури.

При реабілітації алкоголіків допомога психолога рівносильна екстреному виведенню з запою, так як з його допомогою відбувається протверезіння мислення пацієнта, а також закладається впевненість в можливості впоратися з хворобою. Зовсім не важливо, що було причиною появи пияцтва. Якщо пацієнт не впевнений в тому, що переборе бажання випити, то праця лікарів пройде даремно.

Підтримка близьких під час реабілітації

Якщо залежний отримав основну наркологічну допомогу, розслаблятися все ще рано.

Пройдено великий і важкий шлях, проте це ще не половина того шляху, що належить пройти пацієнтові до повного одужання. Якщо пацієнт не буде відчувати підтримки близьких йому людей, то алкогольна звичка може повернутися знову і захопити свідомість залежного з новою силою.

Не варто заглиблюватися в роздуми чи сумніватися! Ми пройдемо цей шлях разом. Ви підтримаєте дорогого Вам людини, а ми надамо наш досвід і бажання допомогти!

Крім лікування алкоголізму центр «Реванш» проводить лікування ігроманії у пацієнтів будь-якого віку, займається лікуванням наркоманії, в тому числі проводить екстрене зняття ломки і використовує терапію для позбавлення від спайса. Будь-яке лікування, при бажанні пацієнта, проводиться анонімно.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!