Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Залежність від амфетаміну

Амфетамін – найнебезпечніший наркотик, який вбив безліч життів, але тим не менш люди у всьому світі все частіше звикають до цього наркотику. Справжня біда це коли залежна від амфетаміну людина живе поруч з вами. Амфетамін відноситься до ендорфіновий групі і працює як стимулятор. Під дією наркотику руйнується організм в цілому і величезний згубний вплив наркотик завдає головного мозку людині і її нервовій системі. Звикання до наркотику відбувається досить швидко і для досягнення бажаного ефекту потрібна все більша доза речовини. Саме з цієї причини, у наркозалежних людей, дуже часто спостерігається передозування наркотику. Без надання належної допомоги передозування призводить до летального результату.

Як припинити дію амфетаміну

Лікування амфетамінової залежності можливо тільки в умовах стаціонару. Де хворому буде надана необхідна допомога і догляд. У важких випадках залежності та при передозуванні амфетаміну пацієнт поміщається в реанімацію. Передозування амфетаміну дуже небезпечне. Іноді рахунок йде на хвилини. Людина при передозуванні амфетаміну повинна бути терміново доставлена в реанімацію. Де під цілодобовим наглядом лікаря нарколога їй вводяться очищаючі препарати. Детоксикація організму допомагає очистити його від наркотику і продуктів його розпаду. Завдяки детоксу хворий не відчуває почуття дескомфорту пов’язаного з відмовою від наркотиків. Його організм поступово приходить в норму. Стабілізується робота внутрішніх органів. І людина налаштовується на одужання.
При передозуванні препарату людина найчастіше залишається в повній свідомості. І не втрачає орієнтацію і зв’язок з дійсністю. Але спостерігається сильне серцебиття, спазм судин і гостра серцева недостатність. При цьому у наркомана сильно розширені зіниці і підвищений тиск. Також спостерігаються епілептичні напади. В кінцевому підсумку хворий може впасти в кому. Або відбувається крововилив в мозок, тобто інсульт. З цієї причини наркоману необхідна екстрена допомога.

При тривалому вживанні наркотика у наркозалежного розвивається амфетаміновий психоз, супроводжуваний галюцинаціями, розладами психіки, депресіями, маренням.

Як визначити чи вживає людина амфетамін ?

Наркомани вживають амфетамін різними способами. При вживанні наркотика внутрішньовенно він миттєво проникає в головний мозок. При вдиханні наркотик вражає дихальну і кровоносну системи. У печінці відбувається розпад на ефедрин. Його активні і неактивні елементи.
Кровоносна система містить в собі наркотик на протязі 10-13 годин. Якщо в цей період прийняти повторну дозу наркотичної речовини, то концентрація наркотику в організмі збільшиться, і ефект від наркотику триватиме довше. З організму наркотик виводиться за допомогою ниркової системи. З цієї причини виявити наркотик можливо за допомогою тесту, провівши аналіз сечі. Тест показує наявність наркотичних речовин і є можливість прийняти екстрені заходи з лікування від наркотичної залежності.
Так само визначити наркомана можна і за непрямими ознаками. У людини спостерігається підвищена працездатність, можна сказати, що людина, яка вжила амфетамін , не відчуває втоми. У нєї спостерігається безсоння і відсутність апетиту. Також спостерігаються судомні стани і розлади психіки.

Дія амфетаміну на організм.

Амфетамін впливає на весь організм, в цілому поступово руйнуючи і знищуючи його. Сильно страждає серцево судинна система. Порушуються серцеві ритми, і спостерігається аритмія. Серцебиття частішає. Серце працює на межі. Спостерігаються болі в серці. Шлунково-кишковий тракт. У наркоманів спостерігається відсутність апетиту в деяких випадках навіть неприязнь до їжі і її непереносимість. Непереносимість до їжі виражена болями в шлунку, різкими нападами нудоти, блювання і розладу шлунку. Так само наркомана переслідує постійний присмак металу в роті. Внаслідок чого наркоман втрачає вагу і заробляє масу проблем шлунково-кишкового тракту. Вплив на ниркову систему. Препарат має сильну діуретичну дію. Відбуваються зміни в ендокринній системі. У жінок спостерігаються болі в молочних залозах. Амфетамін впливає на головний мозок людини, і центральну нервову систему за допомогою адреналіну стимулюючи їх. Наркоман, буквально випромінює енергію, але ця енергія від того, що весь його організм працює на межі. Завдяки викиду адреналіну підвищується артеріальний і внутрішньочерепний тиск. Спостерігаються напади аритмії. Якщо наркотик буде вжито вдруге це загрожує судомами і і виникненням гострого психозу. Також у наркоманів спостерігаються запаморочення. Якщо-ж повторну дозу наркотику не вжити, то приходить стадія роздратування, депресивний стан, апатія і на наркомана навалюється дика втома. Після вживання другої і наступних доз ефект наркоман відчуває все менше. І для досягнення потрібного стану доводиться перевищувати дозу все більше і більше.

Що відбувається, якщо наркоман припиняє вживання амфетаміну ?

Припиняючи прийом амфетаміну , у наркомана спостерігаються, панічні атаки, напади психозу. Наркоман відчуває втому і апатію. Поряд з цим в його діях спостерігається квапливість і тривожність. Реагує шлунково-кишковий тракт. Спостерігається порушення стільця, нудота. Підвищення і зниження лібідо та проблеми з потенцією. Сильні і часті головні болі і болі в області серця. Підвищена пітливість.
Якщо продовжувати прийом наркотику, то стан наркомана значно погіршиться. Може розвинутися маніакальний психоз, депресії. Часто спостерігаються галюцинації і думки на рівні марення. Є висока ймовірність інсульту.

Екстрена допомога тому, хто вжив амфетамін .

У разі якщо амфетамін був ужитий всередину, необхідно вжити екстрених заходів. В першу чергу промити шлунок. Для цього необхідно викликати блювоту. Після того як блювотні маси стануть чистими дати хворому активоване вугілля. У разі якщо необхідна допомога не була надана вчасно. Пацієнта слід негайно помістити в стаціонар. Якщо момент упущений і у людини почалися припадки, слід негайно прибрати із зони досяжності всі колючі, ріжучі предмети. У припадку пацієнт може прикусити язика. Для того, що б цьому запобігти необхідно, покласти людину на бік і розтиснути зуби якимось предметом який буде затиснутий між зубами протягом нападу і до приїзду лікарів. Положення на боці вбереже хворого від захлебивання блювотними масами.

Дуже важливо пам’ятати, що амфетамін не додає енергії. Організм використовує власні ресурси, працюючи при цьому на межі можливостей. Після такого екстремальної напруги організму необхідне відновлення. З цієї причини відчувається апатія, депресивні стани, найсильніший занепад сил. Наркоман вважає, що для відновлення сил йому потрібна наступна доза. Але після її прийняття організм виснажується ще більше і надалі стан погіршується.

Як зняти дію амфетаміну ?

У середовищі студентів побутує думка, що амфітамін допомагає зосередиться і знімає втому. Завдяки цьому наркотику є можливість не знати втоми. Але ця думка помилкова. Наркотик дуже небезпечний і його побічні дії руйнують організм. Наркотик змушує організм витрачати ресурси в посиленому ритмі і при цьому без наркотику організм стає виснаженим. Навалюється втома, агресія, апатія і депресія. І створюється ілюзія, що для того, що б прийти в норму, необхідна чергова доза речовини. Раз по раз речовини потрібно все більше і це неминуче веде до передозування наркотику.
Дуже небезпечною практикою є введення наркотику внутрішньовенно. При такому введенні наркотику відбувається омертвіння судин. При тривалому застосуванні наркотику внутрішньовенно наркоману загрожує ампутація кінцівок.

лікування від амфетаміну

Наркотик дуже небезпечний. Він викликає незворотні наслідки в організмі. Відновлення організму після амфетаміну відбувається дуже складно.
Навіть після одноразового застосування наркотику він ще довгий час буде присутній в організмі. Як показують дослідження, навіть через тиждень в сечі і крові людини, що вжила наркотик присутня речовина. В аналізі волосся наркотик можна виявити навіть через місяць.
Організм після прийому наркотику перетворюється на руїну і на його відновлення після амфетаміну необхіден тривалий час. При терпінні і дотриманні всіх рекомендацій лікаря відновлення внутрішніх органів можливо. Але це тривалий і копіткий процес. Набагато складніше справа йде з головним мозком і нервовою системою. У процесі прийому наркотиків вони постраждали в більшій мірі. І тут можуть допомогти тільки кваліфіковані фахівці наркологи та психологи. Людині необхідно вивести наркотик з думок і голови. Навчиться жити справляючись з депресією. Панічними атаками та іншими наслідками прийому амфетаміну .

Зняти дію амфетаміну .
Як говорилося вище, з часом наркоманку потрібна все більша і більша доза наркотику. Це загрожує передозуванням. Наслідком передозування може стати епілептичний напад, інсульт і навіть летальний результат. Для того що б цього не сталося необхідно вжити екстрених заходів для нейтралізації і виведення наркотику з організму.

Нейтралізувати наркотик може велика доза вітаміну С. У цьому випадку полегшення настає на протязі і 40-60 хвилин. Але для організму це великий удар. Крім того, що організм сильно пригнічений наркотиком, в нього додатково вводять велику дозу вітаміну С , що може привести до сильної алергічної реакції.

Так само наркотик можна нейтралізувати, ввівши дозу кальцію з вітаміном D3

Так само наркомани нейтралізують наркотик великою дозою міцного алкоголю. Такий спосіб звичайно ефективний. Але побічні ефекти можуть бути страшними і чреваті наслідками, такими як руйнування печінки і летальний результат.

Існують і більш гуманні способи нейтралізації застосування амфетаміну з організму. Для цього краще звернутися в спеціалізовану клініку для лікування наркозалежних . До приїзду фахівців наркоману необхідно провести очищаючі процедури. Напоїти водою і дати активоване вугілля. По можливості викликати блювотний рефлекс і чекати приїзду фахівців з клініки.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!