Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування залежності від гвинта

Гвинт або метамфетамін – це сильнодіючий наркотичний стимулятор, звикання до якого нерідко настає після першого ж застосування. Наркомани дуже часто готують його самі. Виходить дешеве наркотичне з’єднання здатне завдати важку шкоду здоров’ю наркомана. Первентин або простіше кажучи гвинт є дуже популярним в середовищі людей, що вживають наркотики. Наркотик може бути популярний серед підлітків. З цієї причини батькам важливо знати і розуміти що це за наркотик. Як він може називатися в середовищі підлітків. Це дуже важливо, щоб запобігти біду, в яку може потрапити ваша дитина. У разі якщо у вас з’явилася підозра, що ваша дитина вживає наркотик, важливо вчасно звернутися в спеціалізовану клініку. Тільки в спеціалізованій установі зможуть надати своєчасну наркологічну і психологічну допомогу наркоману.
Гвинт це метамфетамін, але в наркотичної середовищі існує безліч його назв. У розмові з дилером або в розмовах між собою наркомани можуть називати його білим хлібом або молоком. Ці назви походять від того, що основною складовою наркотичного препарату є метамфаетамін.

Метамфетамін є білим порошком.

Наркотик виготовляється кустарним способом на спеціально обладнаних кухнях-лабораторіях, часто в антисанітарних умовах. Через це в нього потрапляє не тільки шкідлива мікрофлора, а й віруси та бактерії. Це може стати причиною зараження. Також поряд з інфекцією величезну небезпеку становлять домішки, що використовуються при приготуванні наркотику.
Наркотичний препарат може включати в себе такі компоненти як:

 • гідрохлорид ефедрину;
 • псевдоефедрин;
 • солутан;
 • терофун;
 • трайфед;
 • метамфетамін;
 • йод;
 • червоний фосфор.

Людина, яка займається виробництвом наркотику, називається варщик. Вона часто запевняє, що її зілля найчистіше і якісне, але йому вірити не можна. Як і в любо іншому середовищі. У середовищі наркоманів так само діють закони ринку і реклами. Варщик зацікавлений, щоб його зілля набували у великій кількості, так як за свою послугу він одержує половину.
Так само не варто вірити словам і запевненням, що до гвинта немає звикання. Ця брехня згубила і привела до деградації і навіть смерті безліч людей. Постачальники і виробники наркотиків зацікавлені залучати до вживання наркотиків все більшу кількість людей. Це є не тільки джерелом їхнього заробітку, а й часто джерелом виживання, так як вони також є кодозалежними.

Як діє наркотик гвинт?

Наркотик популярний в середовищі тусовщиків . Його можна часто зустріти в нічних клубах. Первинтин може вживатися як перорально, так і ін’єкційно . Від ін’єкційного застосування наркоман отримує більш швидкий і сильний прихід. З цієї причини ін’єкційне вживання наркотику вважається більш поширеним. Пероральне застосування уповільнює наступ кайфу , але дія наркотику при цьому така ж. Дозування застосування при цьому не змінюється. Але чим більше наркотику застосовує залежний, тим більше речовини накопичується в організмі. Поступово організм звикає до речовини І потрібна все більша доза наркотику. Перевищення дози призводить до отруєння та інтоксикації, а так само до руйнування людини зсередини, її психічного стану і погіршення стану здоров’я.

Реакція гвинта.

Для досягнення більш швидкого ефекту від застосування препарату наркомани воліють вводити його внутрішньовенно. Таким чином він швидше проникає в кров і розноситься по організму і відповідно людина швидше отримує очікуваний ефект.

Лікування гвинтової залежності

Що відчуває наркоман під час прийому наркотику?

 • Пропадає відчуття втоми.
 • Людина, що прийняв гвинт відчуває миттєвий приплив сил. Вона не відчуває необхідності у відпочинку і здається собі невтомною.
 • Знижується больовий поріг.
 • Відсутнє почуття голоду.
 • Людина відчуває почуття сміливості і рішучості.
 • Відчуває сплеск сексуальності.
 • Відчуття в сексі стають яскравішими.
 • Мозок починає працювати в посиленому режимі.
 • Людина, що прийняла наркотик рясніє ідеями.
 • Негативним моментом можна назвати відсутність контролю над своїми діями.
 • Через кілька годин настає спад ейфорії.
 • На зміну активності приходить втома і відчуття порожнечі.
 • Світ втрачає фарби.
 • Приходить апатія.
 • Людину тягне в сон.
 • З’являється роздратованість і агресія. Світ здається ворожим. Виникає бажання прийняти ще дозу наркотику і повернути втрачені почуття.

Як розвивається залежність до первентину?

Звикання до гвинта може спостерігатися вже після першого застосування наркотику. Але залежність від наркотику формується в три періоди.
Початковою стадією залежності вважається етап коли людина приймає наркотик ще не відчуває фізичну залежність від первентину , але психологічна залежність вже присутня. Їй хочеться ще і ще приймати наркотик для того що б випробувати відчуття ейфорії. Вживши наркотик вона на протязі і декількох годин прибуває в піднесеному стані. Відчуваючи легкість, його емоційний рівень виявляється на підйомі. Зростає витривалість.

У людини складається враження, що вона щаслива і невтомна. Коли ж препарат припиняє свою дію людина, відчуває дискомфорт. Їй хочеться повернути колишні почуття. І вона знову і знову вживає наркотик. Згодом організм звикає до речовини і колишньої дози для досягнення потрібного ефекту стає недостатньо. І для досягнення належного ефекту наркоман збільшує дозу наркотику.
Слідом за першою стадією неминуче настає друга. Друга стадія обумовлена фізичною залежністю. Наркотик проникає в усі внутрішні органи людини і стає компонентом, який дозволяє організму функціонувати. В цей період все ще залишається відчуття ейфорії. Але тривалість її зменшується. І становить всього 40 хвилин. На зміну ейфорії приходять невтішні симптоми, такі як судоми і проблеми з дихальною системою і головні болі. Якщо не перейти до лікування на цій стадії, то в подальшому у наркомана може не залишитися шансів повністю вилікуватися. Тому, що організму буде завдано, непоправної шкоди.

Наркотик вже глибоко увійшов в організм, руйнуючи людину зсередини.
За другою стадією неминуче приходить третя. Життєво важливі органи перевантажені токсинами, продуктами розпаду і самим наркотиком відмовляються працювати. Це призводить до дистрофії, виснаження і смерті.
Люди, у яких фінансовий стан дозволяє, на другій стадії переходять на більш безпечні наркотики. Але це тільки відсуває неминучий фінал. Більшість так і продовжує приймати гвинт або первентин. Результатом такого прийому стає найсильніша інтоксикація, дистрофія і смерть.

Наслідки застосування Гвинта.

Гвинт це метамфетамін він викликає звикання буквально з першої дози. Наркотик дуже швидко руйнує здоров’я людини і її психіку. Позбутися залежності від гвинта можливо тільки в умовах спеціалізованого наркологічного центру.
Тільки своєчасна професійна допомога може дати людині шанс на одужання. Наркотик затягує людину в найсильнішу психологічну залежність. При своєчасному зверненні до лікаря нарколога людині ще можна допомогти. Вже за півроку вживання наркотиків у людини спостерігається деградація особистості, і вона перетворюється в хвору людину.
Прийом наркотику загрожує множинними фізичними проблемами і проблемами зі здоров’ям. Серед них порушення мозкової діяльності і проблем з нервовою системою. Серйозні проблеми з венами і судинами, розвивається закупорка вен і тромбофлебіт.
Печінка працює в посиленому режимі , але все ж не справляється з токсинами і продуктами розпаду. Печінка руйнується. І в кінцевому підсумку це закінчується цирозом печінки.
Гостро реагує шкіра – вона стає землянистого або воскового кольору.
Спостерігається гниття тканин.
З організму вимивається кальцій і наркотик перешкоджає його засвоєнню. З цієї причини у наркомана псуються і випадають зуби і волосся.

Лікування від наркотику гвинт

З боку психіки так само спостерігаються множинні зміни, серед яких те, що у людини повністю зміщується шкала духовних цінностей. Нервова система знаходиться в постійному порушенні через це людина втрачає життєві орієнтири і зв’язок з дійсністю. З’являються нав’язливі стани і множинні повторення одних і тих же дій. Наркоман несе відверті марення, і зі своїми божевільними ідеями атакує оточуючих. Не усвідомлюючи, що його думки і слова абсурдні. Якщо ж його не слухають або вказують на те, що він говорить дурниці, то наркоман стає агресивним. Підлітки перестають контролювати хід думок і власні вчинки. У наркотичному дурмані людина не їсть і не спить. На тлі цього у підлітків часто виникає, маніакальне марення і манія переслідування. Коли почуття страху стає непереборним, вони часто закінчують життя суїцидом. Відчуваючи почуття страху і небезпеки, наркоман може завдати шкоди оточуючим. Наркотик додає залежному сили і рішучості, тому впоратися з ним дуже складно.

Не варто пробувати впоратися з наркоманом самостійно. Набагато ефективнішим буде звернутися в наркологічний центр. Бригада лікарів приїде на місце. У них є досвід роботи з наркоманами, і вони знають, як доставити наркомана в лікарню і допомогти йому побороти наркотик.
Так само у наркомана можуть спостерігатися слухові і візуальні галюцинації.
У народі такий синдром називається білою гарячкою. Якщо в цей період наркоману не буде надана необхідна допомога, його доведеться помістити в клініку для душевно хворих. Так як процеси, що відбуваються в мозку у наркомана, можуть виявитися незворотні.
У наркологічній клініці людині буде надана допомога. Очищаюча і відновлювальна терапія допоможе впоратися з ломкою. Досвідчені психологи навчать справлятися з психологічною залежністю від речовини і життя без наркотиків.

Як визначити, що підліток вживає наркотики?

Перше на що варто звернути увагу це безсоння і відсутність апетиту. А також неконтрольовані напади агресії і веселості. Незв’язність промов. Розширені зіниці. Можуть бути напади страху або манії. Якщо у вашого підлітка виявилися перераховані вище ознаки. Варто негайно звернутися за допомогою до наркологічної клініки.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!