Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Умови проживання в наркологічному центрі

Умови проживання в наркологічному центрі Реванш

Ми з повагою ставимося до пацієнтів, а тому створили обстановку, нічим не поступається домашній.

Ресепшн .Тут приємний в спілкуванні консультант вас зустріне, проведе екскурсію по центру, допоможе оформити документи на розміщення, заселитися в кімнату, а також відповідатиме на телефонні дзвінки близьких.

Наркологічний центр - ресепшн

Спальні – світлі, комфортабельні, зі свіжим ремонтом. У них передбачено все до дрібниць: зручне ліжко, телевізор, журнальний стіл, шафа для одягу, кондиціонер, тумбочка і навіть власний рукомийник.

Наркологічний центр спальніНаркологічний центр спальніНаркологічний центр спальні

Просторий зал для групових занять – призначений для колективних зустрічей, прослуховування лекцій, тренінгів

Кімната для індивідуальних занять, де наші пацієнти спілкуються один на один з психологом, своїм наставником, проходять психотренінги , тестування. Тут є письмовий стіл з необхідною для проведення занять оргтехнікою, зручні стільці, шафа з профільною літературою.

Наркологічний центр - кабінет психолога

Кухня. Наші пацієнти самостійно займаються приготуванням їжі. Кухня обладнана за останнім словом техніки. Тут є весь необхідний посуд, електрична плита і електричний чайник, мікрохвильова піч , холодильник, мийка з підключеною холодною і гарячою водою, великий обідній стіл, за яким наші мешканці часто збираються разом, обідаючи або вечеряючи як одна дружна сім’я.

Наркологічний центр - кухня

Ванна кімната обладнана сучасною душовою кабіною з функцією гідромасажу, трюмо з великим дзеркалом, умивальником, біде, шафкою для засобів особистої гігієни. Є пральна машинка-автомат, сушарка для одягу.

Наркологічний центр - ванна

Як ви бачите, наш приватний реабілітаційний центр більше схожий не на лікарню, а на будинок відпочинку. Сучасний ремонт, нові меблі, чистота і порядок в поєднанні з толерантним доброзичливим ставленням створюють умови для швидкого одужання.Євроремонт зроблений і в коридорах. Скрізь розставлені декоративні горщики з кімнатними рослинами, стіни прикрашені картинами і, звичайно, грамотами, подяками та нагородами наших фахівців.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!