Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Алкоголізм – чума 21 століття

Сьогодні все більша кількість людей страждає від алкоголізму. Щорічно в кожній країні це захворювання забирає здоров’я тисяч людей, руйнує сім’ї і ставить життя під укіс. На жаль, від алкоголізму страждають люди не тільки з нижчих верств суспільства, а й інтелігентні, освічені й успішні особини в силу проблем особистого або психологічного характеру, різних неприємностей і т.д.

Алкоголізм - чума 21 століття

Запій – це хворобливий стан, психологічна залежність від спиртних напоїв. Полягає в постійному, регулярному вживанні алкогольних напоїв і не здатністю/бажанням хворого припинити цей процес.

Бувають моменти, коли людина, що п’є самостійно виходить із залежності, але, як правило, в разі серйозного алкоголізму позитивний ефект спостерігається недовго. Кращим рішенням ситуації буде професійне виведення з запою. Тільки пройшовши певне лікування під наглядом фахівців, можна з упевненістю сказати, що хворий назавжди вилікувався від згубної звички і зможе повернутися до нормального способу життя.

Причини розвитку запою

Отже, що ж штовхає людей пустити на самоплив власне життя і потрапити в таку пастку? Ось кілька основних причин:

 • Генетична схильність. В ході багатьох досліджень було виявлено, що ймовірність передачі схильності до алкогольної залежності від батьків до дитини становить 70%.
 • Душевні переживання. Хто з нас протягом життя не стикався з проблемами? Недолік грошей, розлучення або втрата близької людини. Багато людей справляються з неприємностями, пішовши в тривалий, а то і зовсім безперервний запій.
 • Регулярні напруги і стреси. Часто одноразові спроби «зняти стрес» за допомогою чарки закінчуються дуже плачевно.

До яких наслідків для здоров’я і організму загрожує запій?

Тривалий запій насамперед завдає непоправної шкоди серцево – судинній системі і печінці. На тлі алкоголізму можуть розвинутися такі небезпечні захворювання, як інфаркт, інсульт, ішемічна хвороба серця, цироз печінки, страждає, також, і мозок. Постійне вживання спиртних напоїв уповільнює мислення і нерідко призводить до деградації. З якими ще неприємностями може зіткнутися людина?

 • Блювота. Це наслідок отруєння організму токсинами. У більш запущених випадках можливі навіть блювотні виділення з часточками крові.
 • Загострення геморою. Судини прямої кишки слабшають і тріскаються.
 • Головні болі.
 • Проблеми зі сном. Це може бути постійне безсоння або кошмари.
 • Загострення хронічних захворювань. Як уже писалося вище, проблеми виникають перш за все з серцем, печінкою і судинами. Часто люди, які протягом тривалого часу перебувають у запої, скаржаться на біль з лівого боку під ребрами, що є першим дзвіночком до панкреатиту, цирозу та інших неприємностей.
 • Внутрішня кровотеча. Небезпечний стан, який вимагає негайного медичного втручання.
 • Набряк мозку. Найбільш складний наслідок запою, що зазвичай веде до летального результату питущого.

Як вивести людину з запою?

Якщо ваша близька людина потрапила в таку непросту ситуацію, то спочатку варто її психологічно підготувати. У спокійній обстановці віч-на-віч поясніть залежному, що йому потрібне виведення з запою – детоксикація організму. Не кричіть, не погрожуйте і не тисніть, просто щиро висловіть своє занепокоєння. Розкажіть про методи лікування цієї проблеми і після згоди хворого – не зволікайте і відразу ж здійсніть запис до фахівця.

Наркологічна клініка Реванш – це професійний підхід і стовідсотковий результат

Наш лікувальний заклад здійснює виведення з запою на дому в Києві та в стаціонарі. У разі домашньої терапії – кваліфікований лікар індивідуально підбирає лікарські препарати, розписує дозування і дає рекомендації. Процес відбувається під наглядом фахівця. Такий метод підійде тим пацієнтам, у яких спостерігається не катастрофічна залежність.

Людям з тяжкою формою алкоголізму найкраще вибрати лікування на стаціонарі. Лікарі підберуть зв’язку препаратів. Як правило, це внутрішні вливання гемодезу, сильні заспокійливі, загальна підтримуюча терапія, інші медикаменти підбираються залежно від фізичного та психологічного стану хворого. Ми не утримуємо своїх пацієнтів примусово, але надаємо таку моральну підтримку, завдяки якій залежний особисто буде зацікавлений в одужанні.

Клініка забезпечує пацієнтів житлом і харчуванням. При надходженні на стаціонарне лікування при собі необхідно мати паспорт, права або військовий квиток та довідку про відсутність шкіро – венерологічних захворювань і туберкульозу. Що стосується особистих речей, то знадобиться мінімальний набір у вигляді предметів особистий гігієни, комплекту одягу, взуття та постільної білизни, капці і рушник. Заборонено брати з собою будь – які гаджети. За кожним хворим закріплюється особистий консультант, який буде повідомляти родичам про стан здоров’я пацієнта та хід лікування.

Чому варто звернутися саме до нас?

Наша клініка – це кращий вихід для тих, хто зіштовхнувся такою серйозною проблемою як запій, і ось чому:

 • Наші працівники – це висококваліфіковані лікарі з відповідними дипломами та сертифікатами.
 • Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта, відштовхуючись від історії хвороби та особливостей організму.
 • Протягом всього процесу лікування пацієнт буде оточений турботою і підтримкою, комфортними умовами проживання та якісним харчуванням.
 • В нашій практиці – випадки успішного і ефективного лікування після протяжних і важких запоїв.
 • Ціни на виведення з запою в клініці Реванш нижче ринкових і є цілком доступними.

Зробіть крок до одужання, звільніть власне життя або життя близької вам людини від алкогольної залежності! Пам’ятайте, що опинитися в складній ситуації може кожен. Зовсім не соромно звернутися за допомогою до фахівців, адже здоров’я – це великий дар, який потрібно цінувати.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!