Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Енциклопедія наркотиків: ангельський пил і його вплив на організм

Ангельський пил – чим він загрожує

Вплив наркотичних засобів на людський організм ідеально не вивчено і дуже навряд чи що зможуь вивчити до кінця, проте ж, навіть ті факти, якими зараз оперують вчені, вселяють страх і непідробний жах. Наркотики річ небезпечна, цьому вчать всюди, ми чує про це з екранів наших телевізорів, з радіоприймачів, коли їдемо в таксі, але ніхто не знає, як чиєсь життя повернеться завтра і чи зможе та людина, втримаютися на кволому карнизі, балансуючи, не зірватися вниз?

Фенциклідин – небезпечний наркотичний засіб і галюциноген

ангельская пыльЗа своєю суттю даний наркотик відноситься до тих препаратів, які є медичними, проте ж, на превеликий жаль, деякі люди застосовують його, абсолютно не дотримуючись приписів лікарів. І ось у чому криється вся небезпека, дуже і дуже важливо на перших парах зуміти розпізнати дзвіночки, а саме симптоми, що з’являються у зв’язку з вживанням наркотика, інакше сумних, негативних наслідків не уникнути. Цього роду препарат використовувався в медицині для введення людини в наркоз, препарат відповідно вводився в вену. З цією метою його почали застосовувати не особливо давно, а якщо бути точним, то з середини минулого століття. Безумовно, що з самого початку свого використання препарат використовувався виключно в медичних цілях. Через якийсь час його застосування були помічені і деякі негативні моменти в його застосуванні, а саме: препарат виявляв токсичний вплив на весь цілком людський організм, і це не дивлячись на великий ряд своїх позитивних якостей.

Яким чином відбувається вплив на організм людини?

Було відстежено, що після проведених оперативних втручань, де наркозом служив саме фенциклідин, у пацієнтів відзначалися галюцинації, причому досить серйозні. Після чого його перестали використовувати в медичній практиці, і він був вилучений з легального обороту. Наркотичний препарат, по-іншому званий як «ангельський пил», схожий на порошок, колір якого біло-зелений, а от смак у нього – гіркий. Даний препарат впливає на такі системи в організмі, як: свідомість, емоційний і загальний стан здоров’я, і на особистісні якості індивідуума. Після того, як наркозалежний чоловік прийме чергову дозу препарату у нього можуть спостерігатися такі явища, як: провали в пам’яті; жар; запаморочення; порушення орієнтації в часі і просторі. Якщо трапиться передозування препаратом, це може привести до коми.

Звернутися за допомогою завжди можна в Реабілітаційний центр

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!