Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Енциклопедія наркотиків: дезоморфін і його вплив на організм

Як проявляється вживання дезоморфину на здоров’ї і органах людини?

Дезоморфін вважається опіатним наркотиком, штучне синтезування якого пройшло в далеких 20-х роках 20 століття, коли основною метою був пошук максимально безпечного вкрай ефективного лікарського засобу ніж морфін. Основою його виготовлення служить кодеїн. В результаті було з’ясовано, що ця речовина має сильний негативний ефект, тому її рідко коли застосовують в медичних цілях. Наркомани називають дану речовину «крокодилом», оскільки через 4-5 місяців після вживання їх шкіра починає сушитися, знаходити темний відтінок, жорстку форму і нагадує крокодилячу, а не людську. дезоморфін

Якщо залежний вживає наркотик приблизно місяць-два, то від нього буде постійно виходити стандартний «запах аптеки», який всюди стане супроводжувати його. Також помітні вузькі зіниці і почервонілі очі. Наркоману важко заснути до півночі, при цьому йому легше засинати вранці. Різко змінюється настрій, залежний постійно ходить похмурим і є агресивним. Йому потрібні гроші. Іноді він навіть може нести цінні речі з дому.

Ще через пару місяців хворий стикається з незворотнім наслідками. Шкіра починає грубіти і нагадує лускату, в місцях ін’єкцій виникають сильні виразки, на які страшно дивитися. Вони являють собою гнійні і глибокі поразки, прорвати які можна шляхом натискання. Зуби починають кришитися, але при цьому відбувається подібне без особливого болю. Коли наркоман показує ротову порожнину, то на його зубах видно жовтизну. Самі зуби сильно руйнуються.

Поетапне лікування дезоморфінової залежності як єдиний шанс на порятунок

Для проходження якісного лікування цієї залежності наркоману потрібно звернутися в сумлінний реабілітаційний центр, де йому запропонують пройти ефективну реабілітацію. Спочатку необхідно буде завершити процедуру детоксикації , щоб організм звільнився від постійного бажання вживання наркотику. Потім здійснюються спроби позбавити від тяги до речовини і ліквідувати бажання вживання.

Здійснюється терапія захворювань фізичного характеру. Також залежний взаємодіє з психологами, які дають йому поради. Вони постійно працюють з пацієнтом, щоб допомогти йому у вирішенні життєвих проблем. Звісно, коли колишній наркоман повністю завершить курс, йому доведеться ще довго працювати над собою і своєю залежністю під контролем компетентних фахівців, щоб не зірватися

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!