Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Енциклопедія наркотиків: ефедрон і його вплив на організм

Як може вплинути ефедрон на організм людини, а також які симптоми для нього характерні?

Ефедрон вважається такою речовиною, яка виготовляється завдяки кустарному способу за допомогою лікарських речовин, що містять ефедрин Цей наркотик є алкалоїдом і зараховується до небезпечних речовин. Він викликає сильне збудження ЦНС і сприяє поступовому руйнуванню людини як особистості.

Практично завжди вищеописаний психоактивний компонент вводять в організм внутрішньовенно. Після ін’єкції через певну кількість часу починаються перші прояви. Наркоман стикається з «приходом», тобто, відчуттям ейфорії, під час якої він відчуває прилив сил і фізичну активність. Потім подібне з’являється і на психологічному рівні. Наркоман впевнений в собі, йому хочеться творити і бути ініціатором всього. Здатність концентрації уваги стає вищою. Залежний бачить дійсність в самих різних відтінках. Люди для нього стають приємними і чемними. Взагалі, дія ефедрону змушує наркоманів відчувати себе надлюдьми .

Ейфорія триває досить-таки тривалий період – приблизно пару годин (близько 6-8). Потім залежний відчуває негативний ефект, що виявляється в занепаді сил, тілесній нестабільності, відсутності колишньої легкості. Згодом виникає залежність. Людина починає приймати занадто великі дози, через що нерідко з’являються ефедроновой психози. Можливий летальний результат, оскільки є великий шанс крововиливу в мозок. Досить часто психози переростають в шизофренічні наслідки, а залежні починають деградувати. Наркотик вражає їх мозок, а свідомість змінюється в найкоротші терміни.

Зовнішній вигляд наркомана також зазнає негативних змін. Йдеться про передчасну старість, в’ялість шкіри, ламкості нігтів і волосся.

Лікування залежності від ефедрону як єдина можливість швидкого відновлення

Варто розуміти, що ефедроновой залежні є нестабільними людьми з різкими емоційними змінами, завищеною оцінкою і психологічними розладами. Самому позбутися залежності можна і не намагатися. Без фахівців буде неймовірно складно проходити терапію і приймати медикаменти.

Важливо, щоб лікування проходило виключно в якісних і сумлінних реабілітаційних центрах, де з хворими взаємодіють грамотні лікарі, які знають свою справу і мають уявлення про те, як в найкоротші терміни відновити пацієнта і дозволити йому повернутися в сім’ю. 

 

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!