Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Енциклопедія наркотиків: гашиш і його вплив на організм

Який вплив надає гашиш на організм людини, а також які наслідки вживання можуть бути?

Гашиш – це психотропна речовина, що є смолою і отримана завдяки коноплі. Дана речовина може бути твердою, пластичною і порошкоподібною. Головним мотивом вживання цього наркотику вважається недобросовісна компанія і бажання слідувати «моді». Перші пару проб куріння в основному не дають особливої дії або в гіршому випадку викликають тривожний стан, який триває приблизно 10 хвилин. Після може виникнути відчуття релаксу , а настрій стає більш веселим. гашиш

Інтоксикація має на увазі порушення просторових і часових рамок, сприйняття кольору , забарвлення відтінків предметів і так далі. У найгіршому випадку кольори стають занадто насиченими або блідими, контури навколишніх об’єктів – чіткими або розпливчастими, час сприймається спочатку швидким, а потім повільним.

У більшості випадків переважають ті чи інші порушення. Настрій стає відмінним. Людина відчуває насолоду, простоту прийняття рішень, підвищену самооцінку. Швидко змінюється уявлення, а увага практично не зосереджується. Занадто велике дозування робить мислення незв’язним. В такому випадку з’являються і інші симптоми.

Перша стадія куріння гашишу триває кілька років. Протягом цього терміну поступово розвивається звикання до гашишу, а також з’являється сильний інтерес до його регулярного споживання. Коли з’являється нестача речовин, що містяться в гашиші, то людина стикається з занепокоєнням, почуттям незадоволеності.

Друга ж стадія може тривати аж до 10-ти років. В результаті куріння гашишу виникає короткочасний релакс . Після чого залежний стає зібраним, йому постійно хочеться рухатися, помічено піднесений настрій, працездатність. У такому стані він перебуває пару годин. Потім настрій стає поганим, а інтереси знижуються.

Якісне та результативне лікування залежності від гашишу в сумлінному реабілітаційному центрі

Сьогодні багато реабілітаційних центрів пропонують скористатися послугою якісного лікування. Проблема наркозалежності є вкрай небезпечною в суспільстві. Саме тому на даний момент функціонує достатня кількість центрів, які гарантують якісне лікування вищеописаної залежності в найкоротші терміни.

Грамотні лікарі під час терапії використовують програму, що називається 12 кроків. Вона дозволяє залежним припиняти вживання гашишу максимально швидко і належним чином відновлює їх.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!