Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Енциклопедія наркотиків: ібогаїн і його вплив на організм

Специфіка дії Ібогаїну, а також відчуття, які відчуває залежний

Ібогаїн можна назвати потужним стимулятором і галюциногеном, він має рослинне походження. Він входить в групу індольних алкалоїдів і створюється завдяки вічнозеленого чагарнику ібога , росте в тропіках Африки.

ибогаинНаркомани вживають ібогаін оральним шляхом. Реакція організму починається через 30-40 хвилин. Тривалість першої стадії становить пару годин. В цей час наркоман стикається із загостренням слуху, звуків (вони стають вібруючими), порушується координація рухів і так далі.

Після цього відбувається те, заради чого багато залежні вживають дану речовину, а саме, процес візуалізації. Немов фільм людина починає дивитися події зі свого життя. Суть галюцинацій зводиться до того, що залежний бачить себе ніби з боку і подорожує по своїй свідомості з провідником, який розповідає йому про деякі речі.

Переглядається вся власне життя, важливі моменти або переживаються сильні відчуття. Ібогаїн надає досить сильний вплив на свідомість людини і дозволяє забути про пережиті проблеми і страхи. Наркоман починає дивитися на навколишній світ з іншого боку. Дана стадія триває приблизно 3 години, після чого різко завершується.

Після вживання Ібогаїн і припинення його дії, залежні здійснюють оцінку побаченого і формують абсолютно нове ставлення до певних життєвих моментів. Вони приймають нові рішення і усвідомлюють , що в певних ситуаціях зробили помилку. Нерідко саме ібогаїн дозволяє вилікуватися від наркозалежності, оскільки хворий чудово розуміє, який сильної шкоди надають препарати на його організм. Однак в більшості випадків наркомани просто використовують його для галлюциногенного ефекту, який відрізняється яскравістю і насиченістю.

Як проводиться терапія ібогаїнової залежності і чи можна лікуватися самостійно?

Лікуватися самостійно можна навіть не намагатися, оскільки ні до чого хорошого це не призведе. Завдяки Ібогаїну нейтралізуються фізичні відчуття і абстинентний синдром, а також викликається тріп, з якого буває дуже складно вийти. Для лікування наркозалежності з пацієнтом завжди повинні знаходитися кваліфіковані лікарі, які прекрасно знають, як позбавити залежного від недуги і відновити його.

Робота з психотерапевтом – ще один важливий етап, без якого навряд чи можна буде говорити про завершення лікування. Його підтримка дозволяє колишньому наркоману забути про наркотики і повернутися в сім’ю.

У реабілітаційному центрі Реванш, допоможуть впоратися з будь-якою залежністю.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!