Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Енциклопедія наркотиків: ханка, макуха, опіуха та їх вплив на організм

Ханка, макуха, опіуха: які особливості притаманні даним речовинам і який ефект вони викликають?

Ханка, макуха і опіуха є досить-таки затребуваний наркотик, який нагадує загусло молочко в макових коробках. Його запах не вважається особливо приємним, тому залежні достатньо часто називають наркотик «гівном». Ханка є вихідним продуктом, тому в більшості випадків застосовується для створення інших дурманів.

опиухаПриблизно двадцять років тому вищеописане речовина була одним з небагатьох наркотиків, яким «бавилися» наркомани. В результаті залежних наздоганяла раптова смерть. На даний момент ханку навряд чи можна назвати популярним речовиною, оскільки існує безліч інших ефективних і не таких небезпечних наркотиків.

Ханка, макуха, опіуха вживається різними способами. Хтось вважає за краще вводити внутрішньовенно, деякі заварюють як чай, а решта курять, жують і навіть просочують марлю, прикладаючи згодом до носа. Якщо чай і інші способи не викликають подиву, то внутрішньовенно вводять найвідчайдушніші залежні. Хворі зі стажем намагаються перетворити даний наркотик в справжній героїн.

Існують і такі залежні, які наділяють суміш додатковими компонентами, що підсилюють загальну дію. Звісно, якщо навіть хоч трохи переборщити, то людина зіткнеться з передозуванням, яка просто-напросто вб’є його.

До речі, передозування від ханки настає досить часто. Справа в тому, що правильно розрахувати потрібний обсяг дози стає важко. Під особливий ризик потрапляють наркомани, «збагачують» розчин масою інших речовин.

Ефективне лікування залежності від ханки в сумлінних реабілітаційних центрах

Зовсім нерідко стверджують, що абсолютно в будь-який день вони без зусиль зможуть забути про ламання і навіть не згадати про залежність. Ханка вкрай потужно впливає на психіку особистості. Також людина стикається з фізичною залежністю. Речовини, що містяться в вищеописаному наркотику не здатні до самоліквідації. Потрібно здійснювати дектосікацію в перевірених реабілітаційних центрах . Лише тоді можна буде розраховувати на успішний результат.

Таким чином, головне – усвідомити, що легкі наркотики – це міф. Їх просто-напросто не існує. Всі дурманячі речовини роблять людину залежною, а через пару років вона помирає. Важливо своєчасно звернутися до професіоналів і тоді вдасться реально відновитися і більше не згадувати про дурмани.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!