Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Енциклопедія наркотиків: макова соломка і її вплив на організм

Макова соломка як один з досить страшних наркотиків сучасності

Макова соломка вже давно зарекомендувала себе як потужний наркотичний препарат, що входить до групи опіатних . Зазвичай залежні подрібнюють і розмелюють його, лише після чого починають вживати. Опій алкалоїдного типу – це головна речовина, з якого створений такий наркотик. Більш того, застосовується він і в терапевтичних цілях, оскільки необхідний для виготовлення кодеїну, морфіну і тому подібних засобів. маковая соломка

Якщо регулярно і в надмірних кількостях приймати макову соломку не як медичний препарат, то через певний час виробиться залежність. Потрібно розуміти, що сильний вплив даного опіуму не впливає на швидкість появи звички до нього. Вона може виникнути навіть через пару років. Спочатку людина просто «балується» і вживає невеликі дози пару раз на місяць. Потім він наркоман переходить на щотижневе, після чого – щоденне застосування.

Головний наслідок вживання макової соломки полягає, звичайно ж, в жалюгідному результаті. Приймати такий препарат вкрай небезпечно, адже часто помічалися випадки розвитку ВІЛ інфекцій, гепатиту та інших страшних захворювань. У разі тривалого вживання пацієнт легко може зіткнутися з цирозом, сильними болями і так далі.

Імунітет стає більш слабким, тому навіть на незначні хвороби організм залежного реагує вкрай важко. Через якийсь час руйнується зубна емаль, а вени знаходять хворобливий вигляд. Чоловіки можуть стати імпотентами, також стають менш розвиненими розумові процеси. В принципі, особистість деградує на всіх рівнях.

Як лікується залежність від макової соломки та які дії варто робити при її виявленні?

Варто розуміти, що вилікуватися від вищеописаної залежності можна буде виключно в якісних реабілітаційних центрах. З хворим взаємодіють різнопрофільні лікарі, які намагаються надати допомогу у всіх сферах. Наркоман повинен знаходитися під цілодобовим наглядом і отримувати підтримку, допомогу і відчувати себе комфортно. Лікування не проводиться насильно, тобто, необхідна початкова згода пацієнта. 

Не варто думати, що макова соломка є нешкідливим опієм і не зашкодить здоров’ю, якщо покурювати її пару раз на місяць. Навпаки, вона надасть незворотний негативний ефект, який з часом дасть про себе знати і створить масу проблем зі здоров’ям, а вони в результаті спровокують смерть або кому.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!