Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Енциклопедія наркотиків: метамфетамін і його вплив на організм

Небезпека метамфетаміну проявляється в тому, що людина не помічає, змін що відбуваються з нею. Вона відчуває себе сверхсильною, незважаючи на погіршення здоров’я, виснаження, порідіння і випадання волосся, руйнування зубів, атрофію м’язів.

Які ознаки вказують на наявність метамфетаміновой залежності?

Визначити вживає метамфетамін можна по зміні поведінки, звичок, зовнішнього вигляду:

  • агресивна, демонстративна поведінка;
  • розширення зіниць;
  • сплутана, швидка мова;
  • головні болі.

Інтенсивність прояву ознак залежить від прийнятої дози. Якщо вжито велику кількість наркотику, то можливі додаткові особливості:

  • поколювання обличчя;
  • агресія, параноя, панічні атаки;
  • спазм кишечника;
  • прискорене серцебиття, біль в області серця;
  • скрегіт зубів.

Змінюється добова активність. Залежна людина може спати кілька днів поспіль, або, навпаки, страждати регулярним безсонням. Виявляється гіперактивність , підвищена сексуальність. Зазвичай присутній і брак грошей, які швидко закінчуються після придбання дози.

Вплив метамфетаміну на всі системи органів людини

Після першого прийому людина починає відчувати величезний приплив сил і енергії, з’являється ейфорія, почуття всемогутності. У такому стані можна працювати кілька днів поспіль, не потрібна їжа та вода, сон. Згодом організм сильно виснажується, надмірна робота м’язів призводить до атонії кишечника і шлунка. метамфетамин

Активне функціонування м’язів можливо лише при посиленому припливі крові, серце вже не витримує напруги. Кровотік направляється до мозку, м’язів, легких, а органи травлення залишаються без кисню та інших елементів. Останні не можуть виконувати свою роботу якісно і постачати організму ресурси, потрібні для таких динамічних дій. Ці чинники ведуть до передчасного зношування всіх органів, молодий чоловік за кілька місяців перевтілюється в пониклого старого.

Метамфетамін руйнівно діє на всі системи організму. Слабшає імунний захист, з’являється м’язова дистрофія, руйнуються клітини мозку, виникають збої в роботі серця, органів почуттів та рівноваги. Серцево-судинна система страждає від прискорення пульсу, аритмії, гіпертонії, серцевої недостатності, порушень роботи судин. Травний тракт в результаті дії наркотику починає працювати в небезпечних умовах: відсутній апетит, руйнується печінка, з’являються кишкові кольки, пронос, нудота, блювання, металевий присмак у роті, знижується вага.

Найбільш руйнівним є вплив метамфетаміну на психіку. Наркотик збільшує вироблення серотоніну, дофаміну, норадреналіну, що призводить спочатку до збудження, а потім до порушення мозкової діяльності. Втрачається контроль не тільки над тілом, а й над роботою мозку, з’являються галюцинації, тактильні, слухові, зорові і нюхові ілюзії.

Звернувшись в реабілітаційний центр Реванш, ви зможете подолати залежність від наркотиків і повернутися до нормального життя. 

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!