Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Енциклопедія наркотиків: метоксетамін і його вплив на організм

Що являє собою метоксетамін і як він впливає на людську свідомість та тіло?

Метоксетамін вважається відносно новим препаратом, що нагадує кетамін і є наркотиком, що входить в диссоціативну групу. Тобто, з його допомогою спотворюються візуальні і слухові характеристики, завдяки чому залежний відчуває себе «віддаленим» від реальності і при цьому не втрачає свідомості. Більш того, сильно загострюється почуття гумору, а протягом кількох годин виникають найрізноманітніші галюцинації. Метоксетамін

Дослідники не раз говорили про те, що ключовою небезпекою вищеописаної наркотичної речовини вважається те, що її основою є такі компоненти, які не були до кінця вивчені, тому вони можуть спровокувати виникнення різних побічних ефектів і негативних реакцій організму. Велика кількість інформації, пов’язаної з даним препаратом, вважається непідтвердженою. Вживають таку речовину наркомани зі стажем, які перепробували вже практично все і хочуть нових відчуттів.

Що стосується метоксетаміну, то його побічні дії і токсичність схожі з кетаміном – знеболюючою речовиною, яке використовується у ветеринарній та медичній областях. Якщо використовувати наркотик в надмірних дозах, то будуть виникати дивні ефекти, починаючи від сп’яніння і закінчуючи розумовим порушенням, паралізацією тіла. Тривалість дії наркотику становить приблизно пару годин. За цей час людина стикається з різними ефектами і навіть може втратити свідомість.

Найчастіше подібний препарат поширюється через інтернет. Його рекламують як законну альтернативу кетаміну. Моху продається абсолютно законно. Не потрібна ветеринарна або медична ліцензія. Більш того, він коштує вкрай дешево, тому і вважається популярним серед підлітків.

Лікування залежності – хороша можливість відновитися в найкоротші терміни

Якщо на людину діє даний препарат, то вона може здійснювати абсолютно неадекватні дії. Нерідко агресія і галюцинації призводять до серйозних злочинів проти соціуму. У суспільстві такій людині складно знайти своє місце, тому вона намагається уникати спілкування.

Звичайно ж, наркоман потребує якісної терапії, адже в іншому випадку він не зможе прожити довго. Сумлінні реабілітаційні центри – це ті місця, де виявляється професійна допомога і підтримка. Залежний пройде кілька етапів лікування і повністю відновиться, забувши про свою недугу.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!