Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Енциклопедія наркотиків: первітин і його вплив на організм

З якими ефектами і наслідками зіткнеться людина, що вживає первітин?

Первітин є саморобним психостимулятором і наркотичною речовиною. Його створенням займаються в підпільному форматі, а в якості основи речовини виступає ефедрин.

Наркотик істотно підвищує активність. Після вживання деякі залежні навіть не можуть спати аж до декількох діб. Так як превітін вважається психотропним препаратом, то під час безсонних ночей думки людини починають спотворюватися. Фактично, речовина провокує появу найнепередбачуваніших ефектів, тому вона є неймовірно небезпечною для кожного. Більш того, вона сильно діє на психіку, тому робить з залежного параноїка. У деяких випадках розвивається манія переслідування. По суті, первитин є кислота, тому він робить дуже негативний вплив на організм.

Фактично, людина вживає і коле собі в організм кислоту. Відчуття точно не можна назвати приємним. В результаті руйнуються кістки, починається процес гниття зубів, постійно болять суглоби, а шкіра стає нездоровою. Через дану кислоту людина в буквальному сенсі отруюється. Рясно спалюються жири і руйнуються клітини мозку. Первітинові залежні стають зруйнованими особистостями.

Після початку вживання наркотику минуле життя поступово відступає на другий план і залежного починає хвилювати лише те, де б знайти чергову порцію дози. Відсутня мета в житті. Людина просто-напросто стає частиною обману, а її розум настільки одурманений, що навіть не дає сигнал про необхідність лікування.

Як повинна лікуватися залежність від первитина і чи можна здійснювати терапію самостійно?

Потрібно розуміти, що така складна залежність не лікується самостійно. Буде потрібно звертатися в реабілітаційні центри, які здійснюють терапію в певну кількість етапів. Спочатку пацієнтові пропонують ефективні медикаментозні препарати. Завдяки їм в найкоротші терміни відновлюються функції органів людини. Більш того, завдяки лікарським засобам полегшується ломка, а також організм поступово очищається від отрут.

Позбутися від наркотичної залежності буде неможливо в разі відсутності психологічної підтримки. Взагалі, лікування триває від двох місяців до півроку. Протягом цього часу наркоману вдається усвідомити небезпеку, яка його підстерігає. Застосовуються перевірені терапевтичні методики, завдяки яким і з’являється можливість відновлення.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!