Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Енциклопедія наркотиків: вікодин і його вплив на організм

Основні властивості вікодіна, його вплив на організм і ознаки вживання

Вікодин вважається ефективним анальгезирующим протикашльовою медикаментом. Його поширенням зараз займаються багато нелегальних «аптеки», які непогано заробляють, оскільки даний препарат вважається наркотичною і активно застосовується підлітками. Таблетки випускають в різних дозуваннях. Варто відзначити, що за рецептом лікарі виписують самі мінімальні дози, оскільки прекрасно розуміють, який ефект може виникнуть у результаті неправильного вживання.

вікодинВікодин найбільше нагадує кодеїн, який також представляє собою вкрай небезпечний наркотик. При тривалому і активному вжитку речовини виникне слабка ейфорія. В майбутньому ж може трапитися толерантність до препарату і, як результат, залежність.

Уже тисячі наркоманів встигли призвичаїтися до Вікодіну, оскільки вживали його занадто часто. Щоб повторити ефект ейфорії, буде потрібно прийняти досить велику дозу. Ліки формує залежність як на фізіологічному, так і психічному рівні. Пристрасть вважається болючими, оскільки вікодин – це продукт кодеїну.

Якщо різко відмовитися від вживання наркотику, то людини обов’язково зіткнеться нежиттю, позіханням, сильному зниженні апетиту, розвитком розлади психіки, дратівливістю, панічним станом, нудотою, рясним потіння і так далі.

Так як залежні зі стажем з плином часу постійно збільшують обсяг дози, щоб отримати колишнє наркотичне сп’яніння, а Вікодін і інші схожі речовини складаються з фіксованих комбінацій, то вживання великої кількості таблеток часто призводить до передозування. У США щорічно госпіталізуються десятки тисяч пацієнтів саме через передозування. Вона супроводжується не найприємнішими наслідками. Йдеться про:

  • загальної слабкості організму;
  • запамороченні ;
  • нудоті;
  • блювоті;
  • розладі психіки;
  • припадках ;
  • судомах і так далі.

Як варто починати лікування вікодіновой залежності і чи можна робити це в поодинці?

Потрібно розуміти, що вилікувати залежність поодинці буде неможливо. Обов’язково потрібно серйозне медичне втручання. Хворому необхідно буде пройти реабілітаційний курс під лікарським наглядом. Буде надана емоційна, психологічна, терапевтична і емоційна підтримка. Спочатку, звичайно ж, буде потрібно провести повну детоксикацію .   

Після цього необхідно пройти реабілітацію. В результаті пацієнт повністю відновиться і з колишніми силами почне жити по-новому.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!