Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Енциклопедія наркотиків: звеселяючий газ і його вплив на організм

Звеселяючий газ – сучасний наркотик, який активно використовується в клубах

Звеселяючий газ в якості легального наркотика нерідко продають в клубах і на дискотеках – в місцях, де часто «тусується» молодь. Щоб досягти одурманюючого ефекту, його варто вдихати зі звичайних повітряних кульок. Подібний газ діє таким чином, що підвищує сприйняття дійсності. Наприклад, людина набагато інтенсивніше починає чути баси і інші звуки. звеселяючий газ

Поряд з тим же ЛСЛ, в результаті вживання вищеописаного газу виникають оптичні галюцинації. Людина іноді спостерігає справжні серії «кінострічок» або стикається з тунельним зором. Також у залежного з’являються мурашки по тілу, він відчуває ейфорію. Забувається почуття часу і волі. Тривалість дії становить 2 хвилини, але саме сп’яніння триває хвилин 30.

Якщо неправильно застосовувати подібний газ, то може сильно впасти кров’яний тиск, порушитися серцевий ритм, а в результаті паралічу легенів наступити летальних результат. Також присутній високий шанс набряку легенів. На дискотеках люди під алкогольним сп’янінням не особливо розуміють, що роблять, тому досить часто передають куті меду з дозою.

Довгострокове застосування викликає короткочасну амнезію, емоційну нестійкість, порушення процесів головного мозку, погіршення слуху, хитку походу, атрофію мозку і так далі.

Чи можна вилікувати цю залежність і куди звертатися, щоб людині допомогли позбутися недуги?

Звеселяючий газ включений в групу наркотиків інгаляційного типу. В результаті виникає психологічне, але не фізичне звикання. Суть тяги полягає в тому, що людині постійно хочеться прийняти новий обсяг дози, щоб знову відчути «кайф». У токсикоманів, які вже давно «балуються» звеселяючим газом, в деяких випадках абстинентний синдром триває 2 тижні. Після цього протягом місяця спостерігається огидне самопочуття і дратівливість.

Вилікувати вищеописану залежність можна. При цьому варто розуміти, що мова йде про вкрай серйозний і складний процес. Спочатку потрібно провести масштабну детоксикацію . Органи людини постійно нормалізуються і відновлюються, завдяки чому сам залежний відчуває полегшення. Він отримує велику кількість вітамінів і натрапив. Також важливим є практично цілодобова взаємодія з психологами і психотерапевтами. Прогноз не завжди є втішним, однак, якщо слідувати всім вимогам лікаря, то людина точно одужає.

У реабілітаційному центрі Реванш допоможуть позбутися від залежності і знайти повноцінне життя.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!