Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування героїнової залежності

Лікування залежності від героїну

Залежність від героїну вважають однією з найпоширеніших. Цей наркотик вважається порівняно доступним. Його можна дістати в багатьох місцях, але в підсумку його споживання призводить до страшних наслідків. Важливо лікуватися в підготовлених умовах, щоб можна було відновити нормальне життя.

Героїнова залежність та її особливості

Вона поширена. Є багато наркоманів, які споживають дану речовину. Способи споживання бувають найрізноманітнішими, але наслідки майже завжди приблизно однакові. Можна поступово зіпсувати власне здоров’я, але кінець може настати куди швидше через передозування. Дуже багато допускають її, що призводить до летального результату. Поки нічого подібного не відбулося, треба почати лікування. Його терміни і вартість бувають різними.

Споживання героїну пошкоджує нервову систему, завдає серйозні удари по багатьом внутрішнім органам. Поступово руйнується організм, психіка. Наркоман стає тривожним, пригніченим. Клітини мозку потроху вмирають, що викликає супутні проблеми. Послаблюється імунна система, що робить організм максимально вразливим.

Терміни, вартість та інші нюанси лікування героїнової залежності

Лечение от героина

Вартість лікування також буває різною. На неї впливає складність окремого випадку, терміни лікування та інші фактори. В середньому ціна за лікувальний курс такого формату може складати кілька десятків тисяч рублів. Але лікування безперечно варто витрачених коштів, тому що після виходу з центру реабілітації відкриваються нові перспективи для нормального життя. Вартість складається з ряду моментів, серед яких саме лікування, харчування і багато іншого та форма залежності може бути вилікувана, але для цього буде потрібно чимало часу. Не варто вірити нікому, хто обіцяє швидке одужання. Тут існує чимало складних етапів, які хворий повинен пройти до підсумкового одужання. Доведеться витратити певну кількість часу на усунення ломки, очищення організму. Психологічна підтримка також буває досить тривалою. Паралельно відновлюються і фізичні дані за допомогою спеціальної реабілітаційної програми. Терміни можуть варіюватися приблизно від півроку до півтора років. Тут все залежить від занедбаності та інших індивідуальних особливостей. Завдяки сучасному реабілітаційному центру можна позбутися від бажання вживати за кілька місяців.

Героїнова залежність – це досить серйозна залежність, яка впливає як на фізичний стан вживає речовину людини, так і на її психіку. Тому лікування наркозалежності в нашій клініці Реванш – це комплексний підхід до лікування, який включає в себе лікування медикаментами і спеціальні терапевтичні групи.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!