Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування залежності від кокаїнуЛікування залежності від кокаїну

Кокаїнова залежність, незважаючи на гламурний флер, є страшним, руйнуючим особистість захворюванням. Сильнодіючий наркотик спочатку розцвітить життя яскравими фарбами, а потім перетворить його в кошмар.

«Ангельський пил» смертельно небезпечний

В Європу кокаїн привезли з Америки ще в 16 столітті, але тільки три століття тому вчені виявили серйозні побічні ефекти препарату на основі листя коки. Творчі особистості почали застосовувати його не для пом’якшення деяких хворобливих станів, а для задоволення. Торгівля кокаїном перетворилася в «елітний» наркобізнес, і кожен рік «ангельський пил» забирає смертельні жнива.

Цей наркотик дарує задоволення максимум на півгодини, але його побічні продукти залишаються тривалий час в організмі. Накопичення їх призводить до тяжких наслідків, включаючи смертельний результат. Регулярне вживання препарату призводить до артеріальної гіпертензії, проблемам з органами дихання, шкірою, потенцією, може викликати викидень.

Крім того, після піку приємного самопочуття і припливу життєвих сил настає енергетичний занепад, відчуття розчарування в собі, туга. І кокаїніст шукає нову дозу, вступаючи в фазу психологічної залежності.

Фізичної «ломки», як при залежності від інших препаратів, у любителів «зоряний пил», практично немає. Але пекельне розчарування в житті при відсутності дози, депресія і прагнення до суїциду не набагато краще. На жаль, деякі люди, пристрасть до кокаїну, думки про самогубство втілюють в життя.

Вилікуватися – реально

Лікування кокаїнової залежності

Чи можна врятувати людину з полону «чарівного пилу»? Фахівці наркологічної клініки «Реванш» впевнені в позитивному результаті лікування кокаїнової залежності. Важливо, щоб сам кокаїніст усвідомив залежність від смертельно небезпечного зілля і прийняв рішення впоратися з нею. Йому знадобиться пройти кілька етапів :

  • фізичну детоксикацію від продуктів розпаду «ангельської пилу» за допомогою вентиляції легенів або застосування спеціальних очищувальних препаратів;
  • спілкування з психологом для подолання залежності і виходу з абстинентной депресії;
  • реабілітацію, а також адаптацію в соціумі.

При правильному настрої пацієнта і дотриманні всіх лікарських рекомендацій, в клініці «Реванш» гарантують позбавлення людини від кокаїнового полону.

Лікування від кокаїнової залежності зажадає певного часу, допомоги професіоналів, підтримки рідних і близьких. Але це реальний шанс вийти з гротескної ілюзії смертельно небезпечних мрій і почати нормальне щасливе життя.

Клініка Реванш пропонує лікування від наркоманії в комфортних умовах, з чітким розпорядком дня. Процес одужання наркозалежного контролюється професійними наркологами і психологами.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!