Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування токсикоманії в Україні

В основному токсикоманії схильна молодь. Токсичні речовини викликають тремтіння в руках, почервоніння обличчя і очей. Вони стають отрутою для юного організму. Також при вживанні токсичних речовин виникає бажання сміятися без причини, базікати. Приходить відчуття, що всі проблеми і неприємності йдуть і якось вирішуються самі по собі.

Коли проходить нетривалий стан збудження, з’являються нудота і запаморочення. Брак повітря говорить про те, що гинуть клітини головного мозку. При токсикоманії залежність впливає на фізичний розвиток, виникають захворювання серця, мозку, печінки. Шкіра кінцівок набуває синюшного кольору.

Крім втраченого здоров’я, можливі й інші наслідки. Зорові і слухові галюцинації нерідко призводять до суїциду. А так як вживання ингалянтов поєднується з антигромадською поведінкою, токсикоманії загрожує спеціальне виправної установи. Уберегти від поламаної долі і загибелі може тільки своєчасне лікування токсикоманії . 

Токсикоманія: лікування залежності

Перша допомога полягає в ізоляції від несприятливої компанії. Як правило, в цих випадках вживання ЛНДВ припиняється. Але в будь-якому випадку необхідна допомога кваліфікованих фахівців. 

На жаль, на сьогоднішній день не передбачено закон про обов’язкове лікування токсикоманії. Тому терапія залишається справою добровільною і, на жаль, на неї погоджуються не завжди. Найчастіше спочатку потрібна професійна інтервенція (переконання) – і тільки потім починається безпосередньо лікування токсикоманії.

Лікування токсикоманії в стаціонарі наркологічної клініки проходить в кілька етапів:  Лечение токсикомании

  1. Проводиться детоксикація – повне очищення організму і зняття абстинентного синдрому ( “ломки”).
  2. Підтримка організму за допомогою медикаментів і фізіологічної терапії. В цей же час з пацієнтом працює психолог, який допомагає встановити причини токсикоманії. Вирішуючи проблеми пацієнта на психоемоційному рівні, він нормалізує психічний стан підопічного. 
  3. Найголовніший етап – реабілітація. Пацієнт вчиться жити без залежності, він як би заново відкриває для себе світ. Наші клініки лікування токсикоманії засновують на псіхосоціодуховной програмі “12 кроків”.

Що потрібно зробити для проходження терапії?

Щоб реабілітація наркозалежних пройшла успішно, необхідно:

  1. Зателефонувати до нас в клініку. 
  2. Отримати консультацію та психологічну підтримку.
  3. Узгодити з лікарем метод терапії. 
  4. Зібрати довідки.
  5. Приїхати в нашу клініку.
  6. Пройти курс реабілітації. 

Відбувається лікування токсикоманії анонімно. Про проблему не впізнають ні роботодавці, ні знайомі. Без труднощів можна буде водити автомобіль і подорожувати за кордон. Ми суворо зберігаємо лікарську таємницю. Набирайте номер реабілітаційного центру – і отримуйте детальну інформацію! 

Лікування токсикоманії, як і лікування наркоманії – це наша спеціалізація. Фахівці нашого наркологічного центру проводять цілий комплекс дій для того, щоб у залежної людини сформувалися здорові звички для подальшої щасливого життя без наркотиків.  

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!