Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лечение от амфетаминаЛікування залежності від амфетаміну

Амфетаміни є поширеною сучасної групою наркотичних речовин, здатних викликати серйозну залежність. Уже через кілька вживань виникає залежність, позбавитися від якої зовсім непросто. Єдиним реальним шансом зробити це вважається звернення до реабілітаційного центру.

Небезпека амфетамінової залежності

Препарати цієї групи надають на організм стимулюючу дію. Наркоманів приваблює можливість відчути почуття спокою і легкості. Але за це доведеться заплатити високу ціну. До поширених побічних ефектів належить виникнення різноманітних шкірних подразнень, проблеми з серцем, головою і т.д. Небезпека такої залежності дуже серйозна. Споживання амфетамінів поступово викликає надзвичайно серйозні порушення в організмі. Якщо довго не споживати, виникає сильна ломка. Вона нерідко провокує виникнення суїцидальних думок, інших проблем. Через імовірною передозування нерідко настає навіть летальний результат.

Якщо не лікуватися, доведеться зіткнутися з масою проблем. Поступово людина відчуватиме себе все гірше. Споживання амфетамінів руйнує багато внутрішніх органів, негативно впливає на соціальне життя. Людина потроху відчужується, стає замкнутою в собі. Виникає маса проблем, які пов’язані зі здоров’ям і всіма іншими сторонами життя.

Необхідність лікування залежності від амфетамінів

Не можна недооцінювати важливість лікування в наркологічному центрі. Тільки так з’являється шанс на порятунок від страшних наслідків споживання амфетамінів . Комплексність тут вважається гарантією досягнення позитивного результату. Стаціонар є оптимальним місцем для лікування. Для нього характерна тривалість. Зазвичай лікувальний курс складає, щонайменше, півроку, але може бути і довше. Різні етапи поступово дозволяють відновитися. Пацієнт повинен очиститися. Для цього можуть використовуватися спеціальні медикаменти. 

Дуже важливо лікувати таку форму залежності грамотно і по основним правилам. Для цього використовуються спеціальні реабілітаційні та відновлювальні програми. Наркотики викликають масу порушень, які можуть бути усунені при грамотному підході. Для цього працюють досвідчені психологи з унікальними програмами. Фізична реабілітація також важлива. Все поєднується, щоб людина могла зцілитися.

Наш центр спочатку перейшов до анонімного лікуванню наркоманії , так як суспільство в цілому недолюблює наркозалежних людей, а іноді агресивно налаштоване проти них. Ми гарантуємо конфіденційність особистих даних наших пацієнтів з початку заснування нашого реабілітаційного центру. 

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!