Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування залежності від марихуани

Канабіс або марихуана – це найбільш доступний наркотик. Марихуана зручна для вживання, вона легалізована в окремих країнах і в деяких штатах США. В Америці «травичка» легалізована в медичних цілях і аж ніяк не робить її дозволеним для вживання наркотиком. Психотропну дію на організм робить марихуану та інші наркотики на основі конопель небезпечним і доступним речовиною.

Людина, яка почала курити марихуану не стане відразу ж залежним наркоманом, але можливість отримати задоволення швидко і недорого залишиться в голові. Для незміцнілих умів, які починають палити «травку», одержувана ейфорія – це непросто задоволення. Це усвідомлення власної значущості і зростання активності серед однолітків.

Вплив диму конопель на людину при довгому вживанні

Часто можна почути прямо протилежні думки про вплив марихуани на організм. Можна погоджуватися з однією або з іншою думкою, але не можна відкинути той факт, що штучне отримання задоволення шкодить, будь то алкоголь, кокаїн або марихуана. Звичайно, не можна ставити в один ряд кокаїн, легалізований алкоголь і слабку марихуану. Але якщо порівняти, то кокаїн для багатьох є ліками, а від алкоголю помирає на 100% більше людей, ніж від марихуани.

Деструктивний вплив будь-якого наркотику очевидно. І канабіс , що приваблює своєю безпекою може бути перехідним наркотиком, який веде до більш важким наркотичних засобів. Асоціальність наркомана, що хронічно вживає марихуану, також не підлягає сумніву.

Етапи лікування або що вражає марихуана

Поразка, яку приносить марихуана, поширюється далі і більше, ніж ми можемо собі придумати.Лікування залежності від марихуани

  • Порушення мислення та погіршення пам’яті;
  • Негативний вплив на легені з надходження в них канцерогенів;
  • Зниження репродуктивної функції;
  • Сильні психологічні зміни, аж до трансформації самої особистості.

У деяких випадках наркоману потрібне лікування від залежності. Краще це зробити в наркологічній клініці . Там людина пройде повне обстеження в затишній домашній обстановці. При повній анонімності, залежна людина отримає психологічну підтримку і комплекс заспокійливих ліків. Це призведе до м’якого і безболісного протверезіння і гарантованого позбавлення від захворювання.

Фахівці нашого центру присвятили вивченню і лікуванню наркозалежності дуже велику частину свого життя. Вони люблять свою роботу в клініці і можливість допомогти залежному від марихуани. Однак потрібен час і чіткий план одужання для кожного наркозалежного.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!