Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування залежності від налбуфіна

З кожним роком звернень в клініку з проблемою залежності від «налбуфіну» стає все більше. Проблема в тому, що препарат можна придбати в аптеці, де він знаходиться у вільному доступі. Препарат є сильним анальгетиком наркотичної дії. Через те, що препарат є у вільному доступі, часто його купляють підлітки. Їх, звичайно, зупиняє, що препарат ін’єкційний і ціна його досить висока. Але, на жаль не завжди. Залежність від наркотику дуже сильна і вимагає професійного лікування в умовах клініки з подальшою реабілітацією.

«Налбуфін» є сильним знеболюючим.

За своїми характеристиками він схожий з морфіном і призначається пацієнтам, що страждають від сильних болів. Також препарат може бути призначений в разі інфаркту. Але його застосування обмежується трьома днями з точним дозуванням і тільки в разі якщо інші препарати безсилі допомогти пацієнтові. Навіть якщо препарат призначає лікар і людина точно дотримується дозування, це викликає звикання. З цієї причини препарат призначається тільки в крайньому випадку, якщо інші анальгетики не здатні полегшити страждання хворого.

У разі якщо дозування або термін прийому препарату збільшується, у людини настає абстиненція, яка тягне за собою наступні симптоми:

 • Напади спазмів в області черевної порожнини.
 • Блювота.
 • Загальна слабкість і занепад сил.
 • Температура тіла підвищується до 38° C
 • Людину переслідують панічні атаки.
 • У рухах спостерігається повільність і млявість.
 • Все це супроводжується ломотою в суглобах.

Поряд з морфієм «Налбуфін» має безліч побічних ефектів.

Препарат погано виводиться з організму. Після прийому «Нафлубіна», печінка починає працювати в посиленому режимі, намагаючись вивести препарат і продукти його розпаду з організму.

«Налбуфін» як кинути?

Як перестати колоти нафлубін? Цим питанням задаються багато людей, що потрапили в мережі залежності від препарату. На жаль, відвикнути від «Нафлубіна» в домашніх умовах неможливо. Препарат дуже підступний і підступність його полягає в тому, що наркотик погано виводиться з організму. Залишаючись усередині людини, він постійно руйнує її внутрішні органи і кровоносну систему. Побороти речовину можна тільки в умовах стаціонару під суворим наглядом лікаря нарколога.
Варто пам’ятати, що навіть в умовах клініки вивести нафлубін з організму дуже складно. Наркомани, що пристрастилися до аптечних наркотиків, відносяться до найскладнішій категорії пацієнтів. Наркотик має властивість накопичуватися в організмі і для його виведення необхідне спеціальне обладнання і препарати, які доступні в нашому наркологічному центрі. Лікар нарколог цілодобово знаходиться з пацієнтом в період детоксикації. При цьому внутрішні органи пацієнта знаходяться в поганому стані. І, щоб не нашкодити наркоману, необхідно безперервно стежити за дозуванням очищувальних препаратів, що вводяться і за станом пацієнта. Що б у лікаря була можливість надати екстрену допомогу в разі кризової ситуації.

Тривалий прийом Налбуфін.

Коли людина вперше приймає аптечний наркотик, вона повинна віддавати собі звіт, в тому, що наслідком прийому наркотику буде ломка. Ломка в цьому випадку неминуча. І якщо не припинити прийом наркотику і не звернутися в реабілітаційний центр, то наслідки прийому препарату будуть гнітючими. Злізти з нафлубіна самостійно не вдається. Організм буде вимагати все нову дозу, і відповідати на відмову найсильнішої ломкою. Намагаючись прибрати симптоми ломки, наркоман вживає все більшу кількість наркотику. Завдаючи при цьому непоправної шкоди організму і своїм психологічним станом. Беручи все більші дози «Нафлубіна» людина заганяє себе в глухий кут. Вибратися з якого можливо тільки звернувшись в спеціалізовану клініку. Позбутися залежності « Нафлубіна » самостійно неможливо. Навіть людині з сильною волею це виявляється не під силу.
На перших етапах застосування наркотику наркоман ще відчуває довгоочікувану ейфорію. Але такий етап триває не довго. Поступово організм звикає до наркотику і ейфорія вже не наступає. Наркоман коле наркотик тільки для того, щоб припинити найстрашнішу ломку. Метою наркомана стає припинити біль. І заради цього він готовий на все. У період ломки наркомани йдуть на страшні злочини і все заради однієї дози, яка ненадовго полегшить ломку. У разі неможливості дістати дозу людина відчуває синдром відміни. Вона відчуває нестерпний біль. Організм вимагає наркотик, до якого звик.
Тяжкість абстиненції безпосередньо залежить від сили залежно від речовини і терміну його прийому. Почуття, які відчуває людина під час ломки:

 • Підвищену тривожність і сильне бажання прийняти дозу наркотику.
 • Підвищена сльозотеча, нежить і позіхання.
 • Найсильніший біль у всіх частинах тіла. Ломота в суглобах. Розширення зіниць. Приливи жару або холоду.
 • Підвищення температури тіла.
 • Втрата апетиту.
 • Підвищення і зниження тиску.
 • Прискорений пульс.
 • Розлад шлунка і блювота
 • Зневоднення всього організму
 • Хекання.

В якості додаткових ознак симптому скасування можна додати спонтанне сім’явиверження і оргазм.
Ломка може тривати до 7 днів. Все залежить від ступеня залежності наркомана від препарату. З цієї причини лікування потрібно почати якомога раніше. В умовах стаціонару можливо полегшити страждання пацієнта. За допомогою детоксикації організм буде швидше звільнятися від речовини.

Як позбутися від залежності налбуфіна?

Перше, що потрібно зробити людині, що потрапила в залежність від нафлубіна, це якомога швидше звернутися в наркологічний центр або в клініку для лікування наркоманії. І чим раніше це відбудеться, тим більше шансів допомогти залежній людині впоратися з недугою, і почати нове життя, в якому немає місця болю і наркотику. В умовах наркологічної клініки людині запропонують належний догляд і лікування. Лікування залежить від ступеня ураження організму речовиною. Першим етапом лікування буде повна детоксикація організму. Це необхідний захід. Наркотик погано виводиться з організму і має властивість там накопичуватися. Завдяки детоксикації та підтримуючій терапії полегшується синдром ломки. Внутрішні органи очищаються від продуктів розпаду і від залишків наркотику і починають працювати в нормальному режимі. Детоксикація може бути довжиною від 3 до 10 днів в залежності від занедбаності хвороби. У цей період поряд з пацієнтом цілодобово знаходиться лікар нарколог. Відстежуючи стан хворого і його реакцію на детоксикацію .
Після детоксикації хворому необхідно провести ряд аналізів і обстежень. Це дасть можливість, зрозуміти, яку шкоду завдано організму, і що потрібно робити. Щоб максимально допомогти йому відновиться. З перших хвилин перебування в клініці людина відчуває максимальну підтримку лікарів і пацієнтів центру. Це вселяє в неї впевненість і віру, в те, що хвороба переборна. І у неї є шанс повернутися до нормального життя.
Наступним етапом лікування повинно стати переведення залежної від наркотику людини на стаціонарне лікування. Може помилково здатися, що однією детоксикації досить і людина може повернутися додому. Але це не так. Ми побороли фізичну залежність від речовини. Але існує ще й психологічна залежність, тобто тяга до наркотику.

Лікування залежності від Налбуфіна

Подальше лікування і реабілітація проходить в умовах реабілітаційного центру. Кожному пацієнту необхідний індивідуальний підхід. Ступінь поразки у кожного залежного різна, різне і ураження внутрішніх органів. Нарівні з наданням терапевтичної допомоги хворому надається психологічна допомога. Завдання психолога розібратися в причинах, що спонукали людину стати на шлях наркоманії. Допомогти їй розібратися в собі. Прийняти свою хворобу. І відповісти самому собі на безліч питань. Ми вчимося жити без наркотику. Справлятися зі складними ситуаціями самостійно не вдаючись до допомоги речовини. У реабілітаційному центрі проходять групові заняття, де наркомани спілкуються між собою. У центр. На правах волонтерів приходять наркомани, що подолали залежність. Вони залишаються чистими протягом багатьох років. Розповідаючи свою історію, вони допомагають видужують зрозуміти свою хворобу, прийняти її і стати на шлях одужання.

Налбуфін – наслідки вживання

Наслідки вживання наркотику можуть бути дуже страшними. Людина з кожною дозою втрачає своє здоров’я. Наслідками може стати як відмова внутрішніх органів так і втрата кінцівок через склероз судин. Звернення в клініку це єдиний шлях вирішення проблеми.
На завершення варто нагадати. Будьте уважні до аптечних препаратів. Не варто приймати сильнодіючі анальгетики та інші препарати без призначення лікаря. Це може бути чревате дуже негативними наслідками для вашого здоров’я.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!