Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування залежності від спайса

Лікування залежності від спайса

Спайсові суміші, або як їх ще називають «мікси» ще недавно поширювалися легально, а їх куріння вважалося абсолютно безпечним. Однак медичні дослідження показали, що спайс ні що інше, як наркотик , в складі якого не тільки трави, але і хімічні речовини, штучно створені каннабіоіди. Саме вони і приводять до залежності. Сьогодні спайс заборонений, але, тим не менш, залежних він нього стає з кожним роком все більше.

Що ж відбувається при вживанні спайсових сумішей?

Перш за все, виникають галюциногенні образи і звуки, людина перестає усвідомлювати реальність, не чуючи тіла. Свідомість і мислення порушуються аж до їх тимчасової втрати.

Курець суміші, відчуваючи ейфорію, безмежність своїх можливостей вчиняє дії, яких не усвідомлює, а потім і зовсім не пам’ятає.

Пульс і серцебиття частішають, в очах з’являються червоні прожилки.

При тривалому вживанні наркотика проявляється шизофренія та інші розлади особистості.

Можливі наслідки

Звикання до спайсу відбувається дуже швидко, необхідна доза стає все більше, а в проміжках між прийомами наркотику людина стає апатичною, виділяється депресивною асоціальною поведінкою. Нерідкі випадки реальної фізичної залежності, так званої «ломки».

Одні з багатьох серйозних наслідків вживання спайсових сумішей: розвиток серцевої недостатності, порушення роботи судин, печінки, виснаження і порушення функцій центральної нервової системи, незворотні психічні розлади, безпліддя, імпотенція.

З огляду на отруту, що міститься в сумішах спайса, відбувається руйнування самого організму: починаються проблеми з зубами, волоссям, можуть з’являтися виразки, рубці на тілі, губляться слух і зір.

Дуже просто отримати передозування спайса, враховуючи, що склад не вгадати, і дія на організм конкретної людини може бути найнесподіванішою.

Рішення є!

Лечение зависимости от спайса

Мало кому вдається позбутися від наркотичної залежності самостійно, особливо коли «стаж» вживання досить високий. Наркологічна клініка «Реванш» пропонує кваліфіковану анонімну допомогу наркозалежним. Ми проводимо повну дезинтоксикацию організму, весь період лікування з пацієнтом працює кваліфікований психолог, що допомагає зрозуміти людині причини виникнення залежності, способи соціалізації. Заключним етапом лікування є адаптація до нормального життя в суспільстві.

Якщо ви хочете, щоб ви або ваші родичі назавжди забули про наркотичну залежність, знову змогли жити повним насиченим життям, не доставляючи болю ні собі, ні близьким, звертайтеся в нашу клініку.

І пам’ятайте, навіть прийом мінімальної дози може назавжди зруйнувати ваше здоров’я та життя!

Наш наркологічний центр спеціалізується на лікуванні наркоманії. Тому наші фахівці добре обізнані про нові наркотики, які з’являються на території України, в тому числі і про спайсові суміші. Довірившись нашому наркологічного центру, ви зможете вилікуватися від спайсовой залежності.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!