Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Енциклопедія наркотиків: мескалін і його вплив на організм

Мескалін є галлюциногенним наркотиком вперше синтезованим з кактусів Lophophora williamsii в 1897 році. Протягом першої половини попереднього століття вчені проводили експерименти з цим наркотиком, в 1919 році вперше синтезували 2- (3,4,5-тріметоксіфеніл ) – етиламін хімічно. Популярність та відомість мескалін отримав в епоху 60-х в Америці, багато в чому завдяки ряду дослідників, які описували досліди від прийому цього галлюциногена, також прийом мескаліну є суттєвою частиною художніх книг американського антрополога Кастанеди, завдяки якому з’явився своєрідний культ мескаліна і традицій індіанців-тольтеків.

Сировина для отримання мескаліну, використання наркотика

мескалинПриродним чином мескалін можливо отримати з кактусів Lophophora williamsii, які також називаються пейот і є культовою рослиною у мексиканських індіанців. Традиційно пейот використовувався індіанцями для отримання містичного досвіду, спілкування з духами, шаманських практик.

Крім цього мескалін міститься в кактусі Echinopsis pachanoi або Сан-Педро. Наркотик може синтезуватися в лабораторії. Штучно мескалін добувають з ваніліну або з галової кислоти.

У зв’язку із збільшеною в 50-60-х роках попереднього століття серед американської молоді галюциногенів, мескалін придбав істотну популярність, багато молодих людей стали відправлятися в пустелі для збору і поїдання кактусів. Використання наркотика значно зросло, хоча мескалін був відомий і на початку 19 століття. Проте, доступ до кактусів протягом тривалого часу мали лише мешканці окремих територій, Lophophora williamsii і Echinopsis pachanoi можуть виростати тільки при теплій погоді, здебільшого в специфічних умовах пустелі.

Ефекти мескаліну, залежність, роль в наркокультурі

Так само як будь-який галюциноген мескалін впливає на сприйняття, зокрема:

  • з’являються бачення і галюцинації з відкритими і закритими очима;
  • можливі переживання образів містичного досвіду;
  • сплутаність свідомості, хоча деякі беруть навпаки відзначають проясненность свідомості;
  • руху тіла можуть ставати повільніше, не завжди прийнявший повністю контролює власне тіло, іноді контроль може повністю втрачатися;
  • розумовий процес може ставати спутаним, людина, що прийняла не може тверезо оцінювати дійсність.

Найчастіше наркомани використовують мескалін для отримання нових і яскравих переживань, в зв’язку з прагненням до певної наркотичної «екзотики». Звикання до мескаліну , так само як взагалі до галюциногеннів малоймовірним, але ряд людей може періодично використовувати цей наркотик.

У наркокультурі мескалін не є популярним і активно поширюваним наркотиком. Багато наркоманів за краще використовувати більш «прості» наркотики, не галлюциногенного спрямування, які дають яскраві приємні відчуття і ейфорію. Тоді як мескалін вимагає обережного ставлення, і приємні враження від прийому зовсім не гарантовані.

У реабілітаційному центрі Реванш працюють фахівці, тому звернувшись до нас ви зможете подолати залежність і повернуться до нормального життя.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!