Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування залежності від опіатів

Опіати сьогодні приймають багато наркомани. Вони дозволяють на певний час забути про все, відчути ейфорію, щастя. Коли залежність стає сильною, організм перестає самостійно виробляти ендорфін , тому тільки нова доза дозволяє наркоманам відчути позитивні емоції. Без опіатів вони вже існувати не можуть.

Різновиди опіатів і причини появи залежності

опіати

Опіати, до яких у наркоманів з’являється залежність, бувають різними. До натуральних алкалоїдів опію відносяться омнопон , опій-сирець, кодеїн, морфін, до напівсинтетичних – героїн, синтетичним – метадон , лідол , а також тримеперидин .

Як правило, залежними від наркотиків стають люди, виховані в неблагополучних сім’ях. Якщо дітям не вистачає уваги батьків або, навпаки, вони страждають від гіперопіки , то у них теж може виникнути бажання спробувати дурман.

Нерідко залежність формується у людей, які досить вразливі і схильні до чужого впливу .У них немає якихось особливих інтересів і захоплень, вони непослідовні у своїх діях, відрізняються низькою емоційною стійкістю.

Ознаки прийому опіатів і методи лікування

Коли з’являється залежність, людина не може обходитися без опіатів. Вона бажає знову випробувати позитивні емоції, позбутися від психологічного дискомфорту. Таке прагнення з’являється вже після пари ін’єкцій психоактивної речовини. Фізична залежність розвивається через тиждень регулярного прийому наркотичних препаратів.

Згодом організм звикає до дози дурману, тому наркоман починає збільшувати її, щоб знову відчути яскраві відчуття. У таких людей шкіра стає в’ялою, вони сильно худнуть. Підшкірно-жирова клітковина у них відсутня, м’язи слабо розвинені. Наркомани часто виглядають набагато старше за свій реальний вік.

Волосся і зуби у них випадають, під очима з’являються темні кола. На венах добре помітні сліди уколів. Відразу після вживання дурману наркомани відчувають ейфорію, м’язи у них розслабляються, больова чутливість пропадає, тиск знижується, а пульс сповільнюється. Зіниці в цей момент звужені, слизові носа і рота бліднуть.

Якщо ви помітили подібні симптоми у свого близького родича, привозите його в наркологічну клініку , яка називається “Реванш”. Медпрацівники зуміють йому допомогти. Спочатку з організму виведуть продукти розпаду опіатів, потім проведуть психологічну реабілітацію, покликану придушити патологічний потяг до дурману.

Професійне лікування наркоманії в Україні в нашому наркологічному центрі має на увазі індивідуальний підхід до кожного наркозалежному. Перед тим як приступити до лікування залежності від опіатів, нарколог підбирає препарати і прописує чітку курс лікування залежному від опіатів.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!