Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування залежності від психостимуляторів

Багато наркоманів мають залежність від психостимуляторів . Вони дозволяють їм випробувати ейфорію, піти в світ галюцинацій. При відміні препаратів у наркозалежних розвивається абстинентний синдром. Їм знову потрібні стимулятори нервової системи, щоб позбутися від ломки. В такому випадку тільки наркологи зуміють їм допомогти.

Види таких препаратів і ознаки їх вживання

Психостимуляторы

До психостимуляторів відносяться амфетаміни , а також пов’язані речовини (ефедрин і т.д.) і саморобні препарати (наприклад, екстазі ). Як правило, такі наркотики вживають молоді люди. Вони допомагають їм позбутися втоми, протанцювати в клубі всю ніч. Деякі приймають стимулятори, щоб скинути зайві кілограми. Після прийому наркомани відчувають себе бадьорими, впевненими в собі, своїх силах. Але це лише на час. Наслідки прийому дурману виявляються плачевними – розвивається найсильніша залежність.

Якщо ваш родич має проблеми зі сном, його мова дуже емоційна, він без причини дратується, стає агресивним, може добу не брати їжу, це привід занепокоїтися. Швидше за все, він пристрастився до психостимуляторів . При прийомі значної дози дурману можлива інтоксикація, галюцинації, марення. Це привід відразу ж звернутися за лікарською допомогою.

Інші ознаки прийому психостимуляторів теж можна розпізнати. У наркомана підвищується тиск, розширюються зіниці, серцевий ритм порушується. Може спостерігатися мимовільне тремтіння рук, голови, мови. Коли препарат припиняє діяти, наркоман відчуває сильне знемога, але не може заснути, не прийнявши снодійне.

Якщо наркоман постійно вживає психостимулятори , він виглядає старше ровесників, у нього уражаються карієсом зуби, шкіра приймає синюшного відтінку, він часто хворіє на ангіну.

Лікування залежності даного роду

Щоб позбутися від тяги до психостимуляторів , потрібно пройти лікування в нашій наркологічній клініці . Воно включатиме в себе кілька етапів. Спочатку лікарі виведуть накопичені токсини з організму, позбавлять вашого родича від абстинентного синдрому. Якщо пацієнт не може заснути, йому призначать спеціальний препарат, що дозволяє впоратися з безсонням. 

На наступному етапі буде проводитися боротьба з психологічною залежністю. Психотерапевти з’ясують, що послужило причиною появи наркоманії, допоможуть пацієнту позбутися тяги до дурманним речовин, дозволять їм відкрити для себе новий світ, вільний від залежності.

Так як суспільство дуже погано відноситься до наркоманам, наша клініка пропонує саме анонімне лікування наркоманії в Україні. Інформацію про наших пацієнтів ми не передаємо ні в які інстанції, щоб уникнути розголошення особистих даних. 

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!