Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Реабілітація наркозалежних в Запоріжжі

Реабілітація наркоманів в ЗапоріжжіНаркоманія – серйозне захворювання, і як після будь-якого іншого серйозного захворювання, після неї людині необхідна реабілітація. Що ми розуміємо під визначенням «реабілітація наркозалежних»?

Методи реабілітаційної програми для наркозалежних

1. Виявлення підсвідомої причини, яка призвела людину до вживання психотропної речовини. Причина є завжди, тільки вона може бути прихованою навіть від самого наркомана. Щоб уникнути рецидиву захворювання, необхідно цю причину «витягнути» з глибин підсвідомості на поверхню, розібратися в ситуації, змінити ставлення залежного до неї і навчити його, як проблему відпустити.

2. Корекція особистості . Напевно, за час вживання наркотиків ваш близький дуже сильно змінився в гірший бік. Він став егоїстичним і грубим, неохайним і байдужим. В процесі реабілітації, працюючи з психологами і консультантами, наркозалежний кардинально змінить поведінку і ставлення до навколишнього світу. Він стане відкритим і альтруїстичним, цілеспрямованим і впевненим у своїх силах і можливостях.

Реабілітаційна програма, що проводиться фахівцями нашого наркоцентру в Запоріжжі, ґрунтується на перевіреній часом американської програмі «12 кроків» , яку ми доповнюємо психотерапією і освітньою роботою. Крім того, всі наші пацієнти живуть за чітким графіком, дотримуються розкладу, займаються спортом, самостійно виконують роботи по господарству, готують їжу. Таким чином, реабілітація не просто відновлює особистість, а й дисциплінує.

Як проходить реабілітація?

В нашій наркоклініці в Запоріжжі залежні:Реабілітація наркоманів в Запоріжжі

  1. Беруть участь в зборах груп взаємодопомоги, на яких діляться своїми відчуттями: страхами, переживаннями, образами. Так вони відчувають, що не самотні у своїх проблемах. Ми регулярно запрошуємо на збори «випускників». Вони діляться досвідом, розповідають, як прийшли до вживання, і як їм вдалося вирватися з пут залежності. Наркоман бачить живий приклад того, що можна не тільки вилікуватися, а й, вийшовши з клініки, знайти роботу, відновити відносини з друзями, налагодити сімейне життя. Це додає сил і впевненості, що і у нього все вийде.
  2. Виконують письмові завдання, в ході яких вихлюпують на аркуш паперу образи на себе і на оточуючих, довгі роки накопичуються в душі. Позбувшись від цього негативу, відразу відчується полегшення.
  3. Беруть участь в психологічних тренінгах. Тут пацієнти розвивають комунікативні навички, дізнаються секрети побудови гармонійних стосунків у сім’ї, вчаться ставити цілі і визначати пріоритети, стають незалежними ні від чого і ні від кого.
  4. Займаються арт-терапією , працетерапією, фізкультурою. На творчих заняттях наркозалежні розслабляються, позбавляються від негативу, звільняють розум. Фізичні ж заняття допомагають зміцнити тіло, виховати силу волі і витримку.

Пройшовши курс реабілітації, ваш близький перетвориться в зовсім іншу людину. Позбувшись назавжди від потягу до наркотиків, він стане цілеспрямованим, чесним, урівноваженим – здоровим тілом і душею.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!