Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування залежності від тропікаміду

Тропікамід – очні краплі, які спочатку застосовувалися для розширення очного дна. Їх призначали для проведення діагностики стану кришталика ока. Зараз же цей препарат зарахований до наркотичних речовин. При цьому він вільно продається в аптеках, тому наркозалежні набувають його без жодних зусиль. Ціна очних крапель невисока, що робить їх особливо популярними.

Як тропікамід впливає на організм?

ТропикамидЯкщо людина вживає Тропикамид протягом місяця, у нього розвивається сильна залежність. Наркоман сильно худне, його шкіра стає жовтою. Токсичний вплив компонентів препарату призводить до загибелі здорових клітин, ураження внутрішніх органів.

Як правило, наркомани закопують препарат в очі, що призводить до того, що зір падає, а іноді і настає сліпота. Нерідкі летальні випадки. Препарат згубний для судин. Наркоман страждає від галюцинацій, припадків, найсильнішою ломки. Він готовий на все, тільки щоб отримати нову дозу дурману.

Ефективна реабілітація

Якщо у вашого родича в сумці або в кімнаті постійно знаходяться упаковки з-під очних крапель, він почав себе дивно вести, його зовнішність змінилася, приводите його в нашу наркоклініка . Тропикамид діє на організм сильніше, ніж, наприклад, героїн. Руйнування клітин загрожує загибеллю наркомана.

Ми використовуємо різні підходи при реабілітації таких хворих. Найголовніше – детоксикація організму, виведення продуктів розпаду препарату. Він здатний привести не тільки до втрати зору, але і нетримання сечі, епілепсії. Іноді у наркоманів шкіра і м’язи відшаровуються від скелета, що заподіює їм страшний біль. Тому так важливо своєчасно почати наполегливу боротьбу із залежністю.  

Коли організм буде очищений, психологи стануть працювати з наркоманом, роблячи все для того, щоб він забув про сильну тягу до одурманюючих препарату. На це піде, звичайно, досить багато часу, зате результат буде досягнутий.

Щоб не було рецидиву, після лікування психотерапевти не залишають хворого. Він постійно перебуває під їх наглядом. Це дозволяє домогтися цілковитого зцілення. Пам’ятайте, що Тропикамид є сильнодіючою речовиною, яке відразу ж починає згубно впливати на людський організм. При найменших ознаках його прийому хворого потрібно привезти до нас. Тоді лікарям гарантовано вдасться врятувати його життя.

Пройти ефективне лікування наркозалежності в Україні , в тому числі залежність від Тропікаміду , можливо тільки завдяки кваліфікованій допомозі наших наркологів та психологів. 

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!