Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Як потрапити в центр реабілітації?

Центр реабілітаціїАлкозалежність, наркозалежність, ігроманія – проблеми, які можуть торкнутися будь-якої сім’ї.

В такому випадку не варто впадати у відчай, шукати порятунку в народні методи лікування, поспішати до екстрасенсів і цілителів. Результату все одно не буде, а дорогоцінний час втратите. Єдиний правильний вихід – спеціалізований реабілітаційний центр, де зібрана команда наркологів, психологів, терапевтів, консультантів, соціальних педагогів. Вони працюють в цій сфері вже багато років, тому знають, які методи використовувати, якими принципами в роботі керуватися, щоб гарантовано повернути залежну людину до життя.

Наша наркологічна клініка «Реванш» має велику структуру. Практично в кожному обласному центрі України є наші представництва: в Донецьку, Києві, Харкові, Луганську, Дніпропетровську, Одесі.

Щоб звернутися до нас за допомогою, не потрібно збирати велику кількість довідок та інших документів. Достатньо лише паспорта та довідки про відсутність інфекційних захворювань (туберкульозу у відкритій формі і т. Д.). Діагностику стану здоров’я пацієнта проведуть наші фахівці. Ми гарантуємо своїм клієнтам повну конфіденційність лікування, паспортні дані використовуються лише для ведення внутрішньої бази і не передаються ні в які служби.

Щоб до нас потрапити, достатньо одного – бажання самого пацієнта. Ми не здійснюємо лікування примусово, оскільки воно не дає можливості домогтися гарних результатів. У тому випадку, коли наркоман або алкоголік не бажає і слухати про лікування, рідні можуть запросити додому наших психологів і консультантів. Вони проведуть мотивуючу терапію, в ході індивідуальної консультації виявлять причини, що призвели людину до вживання, і вже на їх підставі побудують систему логічних аргументів на користь терапії в стінах центру. У 9 з 10 випадків залежні погоджуються пройти курс реабілітації після мотиваційної бесіди. Як тільки людина прийме позитивне рішення, погодившись пройти терапевтичний курс, можна вирушати до нас в стаціонар.

Звичайно, лікування в нашому центрі не безкоштовне. Вартість визначають лікарі в індивідуальному порядку. Вона буде залежати від тривалості стажу вживання, стану організму пацієнта, часу, який буде потрібен на повну реабілітацію наркоманії або реабілітацію алкоголізму. За всіх питаннях ви завжди можете звернутися до наших консультантів по телефону: +38 (066) 240 22 44 або скористатися послугою «Замовити дзвінок» на нашому сайті.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!